کتاب بازاریابی دهان به دهان

اثر اندی سرنویتز از انتشارات آموخته - مترجم: نوشا صفاهانی-کمدی

With straightforward advice and humor, marketing expert Andy Sernovitz will show you how the worlds most respected and profitable companies get their best customers for free through the power of word of mouth. Learn the five essential steps that make word of mouth work and everything you need to get started using them. Understand the real purpose of blogs, communities, viral email, evangelists, and buzz--when to use them and how simple it is to make them work. Discover why some products become huge successes without a penny of promotion--and why some multi-million-dollar advertising campaigns fail to get noticed.


خرید کتاب بازاریابی دهان به دهان
جستجوی کتاب بازاریابی دهان به دهان در گودریدز

معرفی کتاب بازاریابی دهان به دهان از نگاه کاربران
کتاب فوق العاده برای هر کسی که محصول یا خدمات را به بازار عرضه می کند، از جمله سازمان های غیر انتفاعی. در حالی که این کتاب به سوی کسب و کارها هدایت می شود، من خودم فکر می کنم راه های استفاده از اصول را برای ارتقاء PTA محلی و سایر سازمان های غیر انتفاعی که داوطلبانه به آن ها هستم، فکر می کنم. این یکی بود که دوست داشتم هر فردی را در هیئت مدیرهم بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
این یک مقدمه بزرگ در درک کلمه از دهان به عنوان یک ابزار بازاریابی برای سازمان های هر نوع است. اندی کار فوق العاده ای دارد که توصیه های خود را ساده و آسان توضیح دهد و با نرم افزار ساده آن را توضیح دهد. خواندن سریع است که پر از ایده های ارزشمند و اطلاعات است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی درمورد کلمه دهان بازاریابی. بسیار آسان برای خواندن من مانند نقطه بازاریابی آنلاین مانند استفاده از وبلاگ ها و دیگر خدمات شبکه های اجتماعی می خواهم. تماس با آن در زمانی که این کتاب منتشر شد.

مشاهده لینک اصلی
یکی از کتاب های مختصر، مفید، و لذت بخش در مورد بازاریابی در عصر شبکه های مجازی. من این کتاب را به هر کسی که در فروش، تبلیغ، تبلیغات و بازاریابی هر نوع درگیر است توصیه می کنم. درس های ارزشمند، لیست ها و یادآوری ها برای شروع و پیشرفته بازاریابان word-of-mouth به طور یکسان.

مشاهده لینک اصلی
مفاهیم بزرگ - برای من چند صفحه اضافی که مفهوم خانه را به سواری انداخت. کلام دهان بازاریابی کلام دهان بازاریابی کلام دهان بازاریابی کلمه بازاریابی دهان

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازاریابی دهان به دهان


 کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم
 کتاب هربار که معنی زندگی را فهمیدم، عوضش کردند
 کتاب مردی که دو پای چپ داشت
 کتاب دفاع از دیوانگی
 کتاب دفاع از دیوانگی
 کتاب مرد بی وطن