کتاب با همه چی

اثر شل سیلوراستاین از انتشارات افق - مترجم: مهرنوش پارسانژاد-کمدی

Shel Silverstein, beloved author of the acclaimed and bestselling poetry collections Where the Sidewalk Ends, A Light in the Attic, and Falling Up, will have a brand-new book of poetry published by HarperCollins Children s Books in September 2011. This is only the second original book to be published since Silverstein s passing in 1999. With more than one hundred and thirty never-before-seen poems and drawings completed by the cherished American artist and selected by his family from his archives, this collection will follow in the tradition and format of his acclaimed poetry classics.Generations have grown up with the works of Shel Silverstein, known not only as a poet and illustrator but also for his work as a cartoonist, playwright, performer, recording artist, and Grammy Award winning songwriter. He has encouraged children to dream and dare to imagine the impossible with his extraordinary poetry and unforgettable characters. Now fans will have a chance to discover even more riches, and new readers will delight in the timeless magic of his works.The book will hit shelves on September 20, 2011.
خرید کتاب با همه چی
جستجوی کتاب با همه چی در گودریدز

معرفی کتاب با همه چی از نگاه کاربران
غلط کردم (Every Thing On It عنوان انگلیسی مجموعه است)/ شل سیلوراستاین/ ترجمه ی مهدی افشار/ نشر پیکان/ چاپ چهارم/ 264 صفحه/ تاریخ اتمام کتاب: پنج شنبه 11 خرداد 1396
عمو شِلبی عزیز و بزرگوار، این بیست و سومین کتاب از توست که می خوانم و لذت به خصوصی می برم. تو برایم همچون عمویی باتجربه و مهربان هستی که زندگی را به خوبی فهمیده و دارای اطلاعات بسیار زیادی است و وقتی با او صحبت می کنم، حقایق زندگی را به زبانی بسیار ساده و دلچسب و طنزآلود به من می گوید و لبخند بر لبم می نشاند و بر دانشم می افزاید. مهم نیست من چند سالم باشد و چقدر اطلاعات داشته باشم، نحوه ی بیان تو مهم است که همیشه ساده بیان می کنی و همیشه با خواندن اشعارت و دیدن نقاشی هایت لبخند بر لبانم می آید. ای کاش از نزدیک تو را دیده بودم... این شعر تو چقدر زیباست :
@ هرچند نمی توانم چهره ات را بینم
آن گاه که این اشعاررا ورق می زنی،
از جای از آن دور دورها
صدای خنده ات را می شنوم- و من به لبخندی چهره می گشایم.@

به نظر من ترجمه کتاب نسبت به بقیه ترجمه های موجود بهتر است ولی در برخی شعرها فقط و فقط ورژن انگلیسی شعر ها را باید خواند و ترجمه کردن آن ها باعث تخریب آن ها می شود. در برخی شعرها هم مترجم یک سری جملات را اضافه کرده بود که کلا در شعر نبود !

پوریا روشنی


مشاهده لینک اصلی
ساندویچ پرملات، مجموعه ای چون همیشه بی نظیر، از شعرها و نقاشیهای شاعر محبوب بچه ها «شل سیلوراستاین» است، کتاب را بردارید و اجازه دهید جادوی «شل سیلوراستاین» دریچه ی مغزتان را ببندد، و دريچه ی قلبتان را بگشاید. انگار آنگاه که «عموشلبی» شعر «سالها بعد از این» را مینوشت، میدانست پس از مرگش، آن شعرها و تصاویر زیبا و ماندگار و بیمانند، برجای میمانند، و دوستدارانش را شاد میکنند. «سیلور استاین» به خوانشگر جوانش میگوید: «گرچه نمیتونم صورتت رو ببینم، اما از یه جای دور صدای خنده ات رو میشنوم و لبخند میزنم» ا. شربیانی

مشاهده لینک اصلی
همه ما نویسندگان مورد علاقه داریم که برای اشتراک گذاری هیجان انگیز هستند. شل سیلورستین یکی از آن نویسندگان برای من است و امیدوارم او هم برای شما باشد. بسیاری از من سعی کردم از طریق مکالمه با \"سکوت\" از مدرسه باقی بمانم. \"من خواهر و برادر را با\" خواهر برای فروش \"عذاب می کشم. یکی از برترین چیزهایی که تا به حال دیده ام، گروهی از کودکان پیش دبستانی هستند که از خوردن متشکرم در سپتامبر گذشته یک چیز شگفت انگیز اتفاق افتاد: یک کتاب جدید Shel Silverstein بیرون آمد! هر چیز در آن جایگاه افتخاری را در کنار جاده پیاده روی، نور در اتاق زیر شیروانی و افتادن آن پیدا می کند. این مجموعه جدید از شعر و نقاشی ها نه تنها دانش آموزان استخوان های خنده دار را غلبه می دهد، بلکه آنها را تشویق می کند تا جهان را با روش های جدید و خلاقانه ببیند. شعر عنوان در مورد درخواست \"â € œa هات داگ با همه چیز در آن است.\" این درخواست کاملا به معنای واقعی کلمه \"حیوانات، آلات موسیقی، حتی یک ساعت مچی، یک آچار و یک راک، همه در این فقیر فقیر هات داگ ™ دانش آموزان (و بسیاری از بزرگسالان) می خندند و تعجب می کنند که چه زمانی ممکن است آنها را برای همه چیز بپرسند. دانش آموزانی که با شعر مبارزه می کنند ممکن است تشویق شوند دوباره با قلب سبک تر پس از خواندن شعر â € œLizard، â € که در آن سیلوراستاین نشان می دهد که یک مارمولک در یک خیط و پیتا صرفا به این دلیل که آنها قافیه وجود دارد، و در ادامه به حدس زدن آن پیدا کردن سرگرم کننده کلمات که قافیه علت بیشتر شعر است. طرفداران بلند مدت این شاعر شگفت انگیز توسط اشعار اول و آخر این مجموعه با عنوان \"سالها از نو\" و \"زمانی که من گم شده\" منتقل شده اند. در این دو، احساس می کند که سیلور اشتاین عشق خود را به خوانندگان او را پشت سر گذاشت. این یک بار در یک فرصت شغلی برای تجربه یک کتاب جدید Shel Silverstein با دانش آموزان شماست. شما نه تنها یک نسل کاملا جدید را به یک نویسنده شگفت انگیز معرفی می کنید، بلکه ممکن است خودتان دوباره به عشق شل برسانید.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه چهارم از شعر و هنر کارتونی است که به دنبال آن محبوبیت عجیب و غریب @ Where The Sidewalk Ends @، @ Light در اتاقی @ و @ Falling Up @ است. طرفداران ترانهنویس اواخر از قافیه های نابغه و تصاویری غریب که بر کارهای قبلی تأثیر می گذارند ناامید می شوند. احتمالا هیچ مخفی نیست که یک فرهنگ لغت قافیه همراه با شل سیلورستین دفن شده است. خیلی شبیه به دیگران، این کتاب شامل بیش از 150 شعر است، عمدتا بی معنی است، اما الگوهای و آیات جذاب وجود دارد. مورد علاقه شخصی @ @ در باغ من @ است، که هر کلمه بعدی آن با حرف بعدی الفبا آغاز می شود. در این کتاب، شما همچنین می توانید شعر های احمقانه در مورد یک مرد که در نهایت شامپو پس از چند سال، و سوپ مرغ با چاشنی های چینی را پیدا کنید. تصاویر اغلب داستان های زیادی را می گویند، مانند شعر درباره کسی که در شن و ماسه تا گردن دفن شده است ... راه اشتباه است. خوانندگان جوان مطمئن هستند که از عناصر معمولی Siversteins از قافیه و کمیک خنده می گیرند. به طور معمول، هنگام خواندن با صدای بلند، این انتخاب ها لذت بخش تر می شود. با این حال، کتاب ها به یک یادداشت تند و سریع ختم می شوند. شعر نهایی تحت عنوان \"@ When I'm Gone @\" نشان می دهد که نبوغ شاعرانه بعدی شما @ you @ می باشد. این نخستین انتشار سیلوراستاین از زمان مرگ وی در سال 1999 است، اما این ممکن است نهایی باشد، مگر اینکه پیش از آن زمان ادبیات منتشر نشده قبلی وجود داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
او یکی از بتهای من است، بنابراین سخت است که با نابغه شل آشنا شوم. این مجموعه جدید شعر پس از مرگ منتشر شده است، که کمی کمبودی نسبت به کیفیت داشتند، اما آنها به همان اندازه که پیش از این نیز بوده اند. برخی از موارد مورد علاقه من: تغییر در من حساب کاربری شما ناتوان، این فقط خوب است. اگر شما مودی، من ذهن نیست.اگر شما چربی، این خوب است با من. اگر شما لاغر، اجازه دهید آن را داشته باشد.اگر شما رئیس، این همه درست است. اگر شما تند و زننده باشید، من عاشق مبارزه است. اگر شما خشن، خوب است که فقط شما. اگر شما معنی است، این هم درست است. هر چه که هستید، همه چیز خوب است. من به هیچ وجه دوست ندارم. RACEIf شما یک لاک پشت دریایی و من یک حلزون رفتم و ما مسابقه به استوا، یکی از ما می آید در آخرین و یکی در آینده می آید. YESEES AND NOEESThe Yesees گفت: بله به هر چیزی که هر کسی پیشنهاد. Noees گفت: نه به همه چیز به جز آن اثبات شده و مورد آزمایش قرار گرفت.بنابراین Yesees همه از خیلی خیلی مرده درگذشت و هیچ کس همه از ترس نرفته بود، اما به نوعی فکر می کنم ThinkforyourselfeesAll همه درست است.

مشاهده لینک اصلی
@ چقدر پولی برای یک روز اضافی پرداخت می کنید؟ ساعت مرد از کودک خواسته بود @ نه یک پنی، @ پاسخ آمد، @ برای روزهای من خیلی لبخند می زنم. @ @ چقدر می خواهید برای یک روز اضافی پرداخت کنید @ او پرسید که وقتی فرزند بزرگ شد، ممکن است یک دلار یا شاید کمتر، برای من روزهای زیادی از خود من @ @ چه مقدار از شما برای یک روز اضافی پرداخت می کنید؟ او پرسید که زمان مرگ به چه معنی است. @ همه مروارید در تمام دریاها و تمام ستاره ها در آسمان. فقط در مورد این 5 عنصر دیگر مانند این در این مجموعه پس از مرگ شاعر شل سیلوراستاین، شل شده بود. هنگامی که کسی که اهمیت زیادی برای دنیای ادبیات دارد از بین میرود، می تواند یک اثر خوب یا بد در هنگام چاپ آثار از نوعback catalog @ باشد. من احساس می کنم این یکی از آن زمان ها بود که او آن را به کارهای دیگرش نمی گذاشت چون احساس می کرد کمی ... خاموش است. بنابراین به طریقی، بعضی از اشعار به نظر می رسید @ leftovers @. اما اگر طرفدار شما مانند اکثر خواننده ها هستید، هنوز یکی از بهترین ها را در نظر بگیرید.

مشاهده لینک اصلی
من چندین دهه کتاب های شل سیلورستین را دوست داشتم. از آنجا که پیاده روی پایان می یابد و نور در اتاق زیر شیروانی، دو کتاب مورد علاقه من به عنوان یک کودک بود. بنابراین، وقتی شنیدم که یک کتاب جدید منتشر شد، فقط نمی توانم صبر کنم تا آن را با دخترانمان به اشتراک بگذاریم. من بسیار سرگرم کننده خواندن این اشعار را به دختران ما بود. آنها بسیار از کارهای قبلی خود یادآور میشوند، هرچند به نظر میرسند که کمی خجالتآورتر به نظر من میرسند (شاید به این دلیل که پس از مرگش منتشر شد). با این حال، تصاویر به همان اندازه غریب است و اکنون میخواهم برگردم و شعر دیگرم را بخوانم کتاب ها را به دخترانمان هم اضافه کن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب با همه چی


 کتاب مبارزه با رومی ها
 کتاب لبخند بی لهجه
 کتاب زندگی سخت
 کتاب تو نخ بابام
 کتاب همدستی با بریتانیایی ها
 کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم