کتاب تو نخ بابام

اثر جاستین هالپرن از انتشارات قطره - مترجم: سیمین آزمون-کمدی

جاستین هالپرن، بیست و هشت ساله پس از اینکه توسط دوست دختر دیرینش ریخته شد، خود را با پدر 70 ساله خود در خانه زندگی می کرد. سام هالپرن، که "مانند سقراط، اما خشمگین و موهای بدتر"، هرگز کلمه ها را نچشیده و زمانی که جاستین به خانه برگردد، او شروع به ضبط همه چیزهای مسخره ای کرد که پدرش به او گفته بود: "این زن سکسی بود .... از لیگ شما پسر، اجازه دهید زنان فهمیدند که چرا آنها شما را مجذوب نمیکنند، این کار را برای آنها انجام ندهید.

"آیا افراد سن شما چطور موهایشان را شانه می کنند؟ به نظر می رسد دو سنجاب روی سرشان فرو می ریزد و شروع به لعنتی می کنند.

"بدترین چیز ممکن است یک دروغ باشد ... خوب، خوب، بله، بدترین چیز شما ممکن است نازی ها، اما بعد از آن دو نفر دروغگو هستند. یکی از نازی ها، دروغگو دو نفر است. " بیش از یک میلیون نفر اکنون به دنبال بازنگری فلسفی آقای هالپرن در توییتر هستند و در این کتاب، پسرش باشکوهی خنده دار، خاطره ای از سنین پیرامون بهترین نقل قول های اوست. داستان آمریکایی آمریکایی که در جناح کوچک لیگ در Dennys در دوران سفر جادویی خانوادگی و اغلب در آشپزخانه Halperns بیش از کاسه انگور گردو به نمایش در می آید، Sh * t My Dad says پرطرفدار، خنده دار، پرتره واقعی یک رابطه پدر و پسر از یک صدای عالی کمیک است.


خرید کتاب تو نخ بابام
جستجوی کتاب تو نخ بابام در گودریدز

معرفی کتاب تو نخ بابام از نگاه کاربران
Fuuuuuuuuuck! من می توانم خودم را بکشم. من این کتاب را برای مدت طولانی اجتناب کرده ام، فکر می کنم که آن را لنگ، مانند افراد سفید مانند: یک راهنمای قطعی برای طعم و مزه منحصر به فرد از میلیون ها، اما سپس Audible فروش داشت، و این مانند دلار 4 بود، و آنها اخیرا 10 دلار برای من عالی بود ... و یا خرید کتاب های صوتی یا چیزی. بنابراین تصمیم گرفتم که این فرصت را به دست آورم، و 4 دلار بهتر من نمیتوانستم شنوایی را برای من امروز صرف کنم. من لعنتی دوست داشتم گوش دادن به گه که پدر جاستین Halperns گفت. پدرم در نیروی دریایی بود تا زمانی که من حدود 16 سال بود، بنابراین کمبود زبان ... اختراع در خانه من نبود. و پدرم خیلی خفیف است. شما فکر نمی کنید پدر من اگر شما فکر می کنید که یک لباس فانتزی که فقط خریداری می کنید، شما را به نظر می رسد چربی، زیرا جهنم به شما نه تنها باعث می شود که شما چربی نگاه کنید، بلکه آن را زشت نیز می باشد. بنابراین، من سام هالپرن را قدردانی کردم و تنها آرزو داشتم که پدرم به عنوان شوخ طبعی باشد. بعضی از چیزهایی که او با آن کنار آمد، من را به گریه می انداخت. من به این صدا گوش دادم، بنابراین نقل قول نمیکنم (dammit!)، اما برخی از آنها واقعا خوب بودند. من در واقع قالب کتاب را دوست داشتم، با مجلات و لیست های متناوب، و نحوه نقاشی با جادوئی که به عنوان سرصفحه خوانده می شد، هدایت می شد، و سپس داستان به شما می دهد که حوادثی را که منجر به آن شد. شما خنده دار دو بار و دو روش مختلف را دریافت می کنید. اول،OMG! از آنجایی که از @ !، @ راه آمده بود، و سپس به عنوان punchline که در آن همه با هم می آیند. من آن را دوست داشتم اوه، و من واقعا فصل گذشته را دوست داشتم نوعی از کاراکتر از دیگران است که کمی کمرنگ شده است، اما توجیه آن (و دانستن کمی از تاریخ که معطوف است) بیش از آنچه برای آن ساخته شده است. لمس، و روشنگری، و توصیه خوبی است، و نشان می دهد که سام هالپرن ممکن است یک مرد نادری با دهان ناخوشایند و خستگی کوتاه باشد اما او قلب خوبی دارد و بچه هایش را دوست دارد. اگر یک شکایت در مورد این کتاب داشته باشم، آن را به اندازه کافی بلند نیست. بنابراین من فکر می کنم که من برداشت می کنمMore Shit پدرم می گوید @ یکی از این روزها (زمانی که Audible فروش دیگری دارد: P).

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار خنده دار است. شما ذهنیت سیاسی ندارید، اما خنده دار هستید. من اعتقاد دارم که نقاشی های تلویزیونی هم در یک نقطه دیده می شود، اما این کتاب شما را در بخیه می کند! من فقط امیدوارم وقتی که من 73 ساله هستم حس شوخ طبعی دارم!

مشاهده لینک اصلی
من خواندن این کتاب پیچیده شده در پتو و گرم شده توسط یک شات یا دو نینویل سبز. و کتاب لذت بخش بود، پر از زرق و برق دار زرنگ و خردمندانه و عشق همدردی والدین. واضح است که جاستین هالپرن دوست پدر و چرندی او را می خواند و از گناه آشکار است که پدرش می گوید که او جاستین را دوست دارد. این کتاب باعث شد من احساس خوبی در مورد داشتن یک پدر و مادر داشته باشم که گاهی اوقات یکی از دلالان عزیزم خود را تکرار می کند یک احمق. بودن پدر و مادر سخت است، دوست من. این شما را تبدیل به یک جانور محافظ و snarling نسبت به کسانی که ممکن است آسیب برساند انسان فوق العاده و شگفت انگیز شما ساخته شده و پس از آن نیز خواستار آن است که شما با آن انسان فوق العاده و شگفت انگیز شما ساخته شده و با گاو خود را غریب، مضحک و پوچ زندگی می کنند. گریه که پایان ندارد و همیشه تهدید به افتادن به شما درست زمانی که لازم نیست. به عنوان مثال، زمانی که شما آمادگی خود را برای کار در یک روز صبح روز دوشنبه آماده می کنید و بچه هایتان صبحانه می خورند. گریه کنید: --- خوردن غلات پنج دقیقه قبل از اتمام اتوبوس مدرسه --- (دختر) @ شما به من نگاه می کنید! @ (پسر) @ نه، من به تو نگاه نکردم، به دنبال فضا بعدی بودم به تو @ (دختر) @ اوه، تو بودی شما کاملا بودید دیدم. مامان، او به من خوش گذشت! با چشم هایش !!!!! @ (پسر) @ مام، نه من به دنبال نبود! من به دنبالش نبودم! من نگاه نکردم! او همیشه دوست دارد که آن را به من بسپارد. من حتی نمی خواهم به او نگاه کنم! @ (دختر وحشت زده) @ او به من نگاه کرد و به من زشت زد! @ --- اتوبوس در حال خراشیدن و سقوط خیابان --- --- شیر بر روی شمارنده ، بیت غلات به زمین متوسل می شود ------ ضرب و شتم به عنوان مردم به دنبال کفش و گرفتن در کوله پشتی --- (پسر) @ رفتن به نگاه و نگاه شما را بر روی اتوبوس @ (دختر) @ بهتر است نکنی. من از شما متنفرم! @ در روزهایی مثل این، مجبورم اعتراف کنم که من عملا بچه هایم را خارج از خانه فشار می دهم و درب را پشت سرشان قفل می کنم و بعد چند ثانیه به گناه می افتم، درب را باز میکنم و بر روی حیاط سرازیر می شوم ، تکان خوردن در پرتقال پرتقال متلاشی کردن دور، giddy با امداد. از آنجا که گرسنه است که هر روز در هر ساعت حتی یک نفر مانند مادر ترزا را مجبور خواهد کرد تا با صندل هایش فریاد بزنند و کیدز را ببندند. پس آره. من این کتاب را دوست داشتم و جاستین و تمام گریه های پدرش می گوید. و امیدوارم روزی بچه هایم با هم جمع شوند و همه ی گریه هایی را که من عاشقش با واژه ی یک سگ شور بودند را به خاطر بسپارم.

مشاهده لینک اصلی
من برای اولین بار در مورد Shit My Dad از طریقshitmydadesays حساب توییتر شنیده ام. اولین بار که بر روی آن نشستم، از طریق هر صدای جیر جیر موجود در آن را خواندم. Bascially، جاستین هالپرن، پس از دوست دخترش او را رها کرد و جایی برای زندگی نداشت، با پدر و مادرش به خانه برگشت. او شروع به ترک یک فاحشه هیجان انگیز از پدر 70 ساله cantankereous خود را در پیام AIM دور خود را. کسی به او پیشنهاد کرد که او یک حساب توییتر ایجاد کند و یک میلیون دنبال کننده بعد از آن یک پیشنهاد کتاب و یک نمایش تلویزیونی در انتظار پخش را بر اساس پدر و مادرش یک لاینر داشته باشد. پس از خواندن برخی از توییت ها، ممکن است حس کنید که پدر هالپرنس خشن و بی رحم است، اما هر کدام از اینها به نظر می رسد درست است، اما به همان اندازه که من آن را خوب نمی شناسم؟ من نمی فهمم چرا اما پس از خواندن ش بش پدرم می گوید، آقای هالپرن به وضوح پسرش را دوست دارد. داستانهایی که با قلب واقعی در میان حیرت انگیزان پراکنده اند، و در نهایت داستان داستان پدر و پسر کلاسیک است. با بسیاری از کلمات سوگند به پرتاب در! این یک خواندن سریع است که به معنای واقعی کلمه به من خندید و با صدای بلند. اگر شما علاقه مند به کتاب، اما نه کاملا مطمئن، شما می توانید از صفحه توییتر و یا این مقاله برای دریافت حس نوشتن را بررسی کنید. من شما را با برخی از مروارید های آقای هنری هالپرن ترک می کنم: @ پس از آن نظر من را بپرسید. من گفتم به ماشین خوش می گذرد، فقط می گوید که شورت های نبیادی از هوندا آکورد لعنتی خیس می شوند.برای این افراد مثل یک کلمه است ... نه، من می گویم، یک کلمه دارم و نمی دانم آن چیست. من نمی فهمم شعر.شما درست مثل استفان هاوکینگ ... آرامش می دهید، من به معنای یک نسخه غیر فلج شده از او بودم. احساس بهتر؟ ... خوب فراموش کرده ام که گفتماین زن سکسی بود ... از لیگ شما؟ فرزند پسر. اجازه بدهید زنان فهمیدند که چرا آنها شما را مجذوب نمیکنند، این کار را برای آنها انجام ندهید.گاهی اوقات زندگی یک سند لایحه در صندوق خود را برگرداند و تا زمانی که بعدا آن را فاش نکرده است، متوجه نشوید. @

مشاهده لینک اصلی
قسمت اول: جایی که من از عواطف ناشی از یک کتاب به نام \"ش ... پدرم می گوید\" می گوید: \"من بیگانه هستم\". من گریه می کنم وقتی چیزی عاطفی موثر است. این به این معنی است که من باید به آن متصل شده باشم، کاراکترها، داستان ها، هر چه. فقط نمی تونم یه جرکر دستکاری کنم (من به شما نگاه نکنم). با این حال، زمانی که کتابی به نام Sh * t My Dad می گوید شکنجه و شگفتی من را می فهمم، می توانم بازنگری کنم. مطمئنا، از عنوان ممکن است متاسفانه این اشک خنده است. من خندیدم. من خیلی خندیدم. با این حال، اشک ها از آن نوع نبودند. نه، این ها نوع اشک هایی بود که من برای صبح شنبه نگه می داشتم، در غیر این صورت به عنوان زمان من کنار گذاشتم تا تماشای شب های روز جمعه را تماشا کنم. این ها اشک هایی بودند که می گفتند: \"تو مرا گرفتی. این کار کرد شما بزرگ و دوست داشتنی بزرگ، من نمی دانم که چگونه شما آن را انجام داد، اما شما انجام داد. @ جاستین Halpern و پدر نومیدانه خود را موفق به راه. در آنجا بودم، قطار از نیویورک به دی سی به عنوان خوانده شده در آخرین فصل کتاب، به عنوان هالپرن داستان داستان پدرش مربوط به یک داستان از اولین ازدواج خود را، و من نیاز به یک دقیقه است. کی من شوخی میکنم؟ من پنج دقیقه خوب نیاز داشتم هادی قطار، که به نظر می رسید او تحمل کمی برای crybaby بیست نفر چیزی بود فقط به من به عنوان من به عنوان من به حمام رفتم برای ساخت خودم. اما من نمی توانم در Halpern دیوانه ای برای شرمساری من مثل آن. در عوض، Id دوست دارد از او بخاطر نوشتن یکی از کتاب های شگفت انگیزی که در مدت زمان طولانی خواند تشکر کنم .--- قسمت دوم: از کجا می پذیرم، از جاستین هالپرنز Twitter توییتر پیروی نمی کنم. . . من اصلا دنبالش نیستمShit My Dad می گوید @ در توییتر. من بعد از خواندن تفسیرهای خنده دار یا تفصیلی خاص چند بار به آن نگاه کردید. اغلب، تازگی یک پدر نادیدنی که واقعا نمی گوید که چیزی جالب تر از پدر من است، با من ارتباط برقرار نمی کند. همانطور که گفتم، از زمان به زمان، آن را خنده دار یافتم، اما زمان من برای پیگیری آن ارزش ندارد. بنابراین من نمی توانم بگویم که سرمایه گذاری جالبی در کتاب جاستین Halperns، که از جریان توییتر او الهام گرفته شده است. چرا؟ اما کتاب کوتاه است. دوستان خوب من به نظر می رسید آن را دوست دارم. من چیزی برای از دست دادن نداشتم، آن را در هواپیما یا قطار یا خودرو در تعطیلات خواندم. این یک نور، خنده دار خواندن است. من آن را کردم. این یک نور، خنده دار است که بخواند، به جز قسمت ذکر شده در قسمت اول این بررسی. با این حال، آن کم عمق نیست. این عمق، در نظر، عقل است. شب گذشته، در حالی که دوباره به فکر آن بودم، مجبور شدم آن را با سه شنبه ها با موری مقایسه کنم، نه فقط یک قطعه دستکاری از schmaltz. هالپرن پدرش را تحسین می کند، که ممکن است به عنوان یک جنجالی سخت، اما واقعا پدر دوست داشتنی است. سام هالپرن ممکن است به اندازه کافی بی نظیر باشد، اما خانواده اش را دوست دارد و می خواهد بهترین چیز برای آنها باشد. دهان و آرامش او فقط بخشی از اوست. جاستین به جای عقب نشینی، اشاره کردن و خنده به پدرش، تصور می کند که یک تصویر کامل از پدرش را نقاشی کند. جریان توییتر از طرفداران پدرش ساخته شده است، اما جاستین نمی دهد که پدر خود را درمان جونو و تکیه بر دلایل برای ایجاد داستان. در عوض، او مسیر سختی را طی می کند و داستان ها را به نمایش می گذارد تا جهان را نشان دهد که پدرش واقعا دارد. من از جاستین تشکر می کنم. من از شما سپاسگزارم برای موفقیت که در آن بسیاری نویسندگان در حال شکستن این روزها هستند. Quirky جایگزینی برای توسعه شخصیت نیست، و امیدوارم به خاطر داشته باشید که در کمپین خودتان. (نگاه کن من به جاستین هالپرن صحبت می کنم مثل این است که این را می خواند و گرمازدگی در حال حاضر با کارهای بهتر انجام نمی شود) --- قسمت سوم: جایی که برخی از قطعات مورد علاقه من را مرتبط می کنم و احتمالا از جاستین هالپرن دوباره برای نوشتن این فصل کتاب A تحت عنوان، @ Not allones balls should busted، @ ممکن است نمونه اصلی سام هالپرن باشد نه فقط یک شکاف نادرست. این داستان سمینار مربیگری تیم جاستین بیس بال را می گوید. البته، بهترین ایده او نیست. او کارهای بزرگی را برای بچه ها انجام می دهد، اما در برخورد با والدین مشکل دارد. چیزهایی که با مربیگری لیگ جزیره کم می شود خوب نیست. با این حال، او یک پروژه جانبی را به فرزند کمتری در زمین گلف می دهد. شما فقط می توانید بگویید او یک قلب بزرگ است و آن را در جای مناسب و همه چیز، همه چیز را کلیک کنید. اما جاستین هالپرن داستان را در این کلیشه ها نمی گوید. او تمام لحظات مناسب را انتخاب می کند، تمام عبارات درست، نشان می دهد که پدرش یک مرد خوب است، و این بخش کوچک، یک میکرو کلاسم کتاب است. با این حال، کتاب را بخوانید. بعضی از نقل قول های مورد علاقه: @ شما بیش از حد نگران هستید. خوردن برخی بیکن . . چی؟ نه، من فکر نمیکردم که آیا بهتر از شما احساس میکنم، من فقط بیکنم را بیش از حد کردم. @ @ Snausages؟ من خوردن سگ رفتار می کنم؟ چرا فک می کنی آنها را بر روی شمارنده ای قرار دهید که بقیه غذا است؟ برو به جهنم، آنها خوشمزه هستند. من این را نمی فهمم.من یک شمار کاندوم را در محفظه دستکش ماشین قرار می دهم. . . . اگر نمیخواهید در مورد این با من صحبت کنید، من نمیخواهم گریه کنم، من نمیخواهم درباره این موضوع با شما صحبت کنم. فکر میکنی من میخواهم ماشینت را پیچ کنی؟ نه. اما خیلی کمتر از آن چیزی که باید بپردازید، برای بچه ای که شما می سازید، زیرا کاندوم وجود دارد. @ Ok. آنجا...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تو نخ بابام


 کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم
 کتاب تب بشکه
 کتاب من رو یادت هست
 کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم
 کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی
 کتاب لبخند با یک مغز اضافه