کتاب تو نخ بابام

اثر جاستین هالپرن از انتشارات قطره - مترجم: سیمین آزمون-کمدی

جاستین هالپرن، بیست و هشت ساله پس از اینکه توسط دوست دختر دیرینش ریخته شد، خود را با پدر 70 ساله خود در خانه زندگی می کرد. سام هالپرن، که "مانند سقراط، اما خشمگین و موهای بدتر"، هرگز کلمه ها را نچشیده و زمانی که جاستین به خانه برگردد، او شروع به ضبط همه چیزهای مسخره ای کرد که پدرش به او گفته بود: "این زن سکسی بود .... از لیگ شما پسر، اجازه دهید زنان فهمیدند که چرا آنها شما را مجذوب نمیکنند، این کار را برای آنها انجام ندهید.

"آیا افراد سن شما چطور موهایشان را شانه می کنند؟ به نظر می رسد دو سنجاب روی سرشان فرو می ریزد و شروع به لعنتی می کنند.

"بدترین چیز ممکن است یک دروغ باشد ... خوب، خوب، بله، بدترین چیز شما ممکن است نازی ها، اما بعد از آن دو نفر دروغگو هستند. یکی از نازی ها، دروغگو دو نفر است. " بیش از یک میلیون نفر اکنون به دنبال بازنگری فلسفی آقای هالپرن در توییتر هستند و در این کتاب، پسرش باشکوهی خنده دار، خاطره ای از سنین پیرامون بهترین نقل قول های اوست. داستان آمریکایی آمریکایی که در جناح کوچک لیگ در Dennys در دوران سفر جادویی خانوادگی و اغلب در آشپزخانه Halperns بیش از کاسه انگور گردو به نمایش در می آید، Sh * t My Dad says پرطرفدار، خنده دار، پرتره واقعی یک رابطه پدر و پسر از یک صدای عالی کمیک است.


خرید کتاب تو نخ بابام
جستجوی کتاب تو نخ بابام در گودریدز

معرفی کتاب تو نخ بابام از نگاه کاربران
بیایید ببینید. آیا هیچ مشکلی در ذهن هر کلمه وجود دارد که کلمات زیر عبارتند از: sh * t، F * ck، G * d da * n، m * therf * cker، و غیره به ویژه کسانی که ادعا می کنند که توسط @ bad @ . آیا اگر شما تایپ @ fuck @ به جای @ f * ck دارید احتمال بیشتری دارید که مجروح شوم؟ این تصور واقعا احمقانه است که ستاره ها یک کلمه را تمیز می کنند. صادقانه بگویم، مردمی، چه چیزی شما را متهم می کنند؟ وقتی فریاد می زنم، قصد نداشتن را ندارم، فقط یک کلمه احمقانه، یک عبارت است. اگر تصميم گرفتيد جرم بگيريد، مشكل لعنتي شماست (به طور معمول، من نمي خواهم بگويم، اما Ceridwen آن را دوست دارد). خوب، فرياد مي زند. من پيش از سخنانم در مورد اين کتاب مقدم است، زيرا اگر اين لغات را نداشته باشيد، اين کتاب واقعا اشکال تو آن را پر از آنها. و اگر شما به خاطر این کلمات آن را دوست ندارید، برای شما متاسفم. یک کتاب بسیار خنده دار است. همسر من و من به آن گوش فرا دادند (خیلی خواندنی بود، فقط با انعکاس های درست و بیان توسط شان اسممل) و خیلی زود خندیدم در چند مکان، تقریبا از جاده سوار شدم. پدر جاستین پزشک متخصص در پزشکی هسته ای بود؛ مادرش برگشت به مدرسه حقوق بود. داستان زمانی که پدرش جاستین کمی برای سخنرانی در مورد سرطان تیروئید به یک دسته از پزشکان داد، هیستریک است. تمام جاستین مجبور بود که دو ساعت در صندلی اش در سالن نشست بی سر و صدا باشد. به طور طبیعی، جاستین بی قرار شد (نوار Snickers که پدرش به او داد، حدود 12 نانو ثانیه طول کشید). جاستین تصمیم گرفت تا ببیند آیا او میتواند روی صندلی های خالی فرار کند تا از پشت به جلوی اتاق نشیمن. نتيجه قابل پيشبينی نيست که پدرش اميدوار بود. خیلی خنده دار است. من معتقدم همه ما پدرها و پدربزرگ ها دوست دارن مثل پدر جاستین باشند که می تونن چیزهایی مثل بگن، من فقط می خواهم سکوت کنم ... عیسی، این بدان معنا نیست که من شما را دوست ندارم. این فقط به معنی در حال حاضر است، من سکوت را بیشتر دوست دارم. یا صحنه با پدر شکایت در لیگ کوچک، و یا معلم که نمی خواهم به تدریس. من می توانم ادامه بدهم لذت بخش صوتی را دریافت کنید. به هر حال، نزاع یک کلمه عالی است.

مشاهده لینک اصلی
خوب، این سرگرم کننده بود! من واقعا دوست داشتم دختران را به یک جادو بهتر ببرم، اما من فکر می کنم این دلیل است که من برای اولین بار آن را خوانده ام. و در حالی که پدر پدر Halperns بسیار خنده دار است، هنگامی که شما برخی از zingers خود را می شنویم، سحر و جادو می پوشد کمی gist؟ من فکر می کنم همه در حال حاضر در مورد این کتاب و تویت ها که تمام آن را آغاز می داند. من کاملا مطمئن هستم که مراقبت از هر گونه کنجکاوی بیشتر خوانندگان موجب مراقبت می شود، اما (اگر شما خیلی تنبل باشید که بخوانید)، نسخه کوتاه این است که جاستین شروع به ترویج گهی کرد که پدرش گفت. بنابراین، هاله هالپرن ارشد هوشمندانه است. خنده دار است، اما من فکر می کنم چیزی که هر کس دوست دارد همان راهی است که او فقط می گوید هرچه فکر می کند بدون توجه به پیامدهای اجتماعی. و چیزهایی که می گویند نژادپرستی / جنسیت / همجنسگرا نیستند، فقط ... صادق است.اگر واقعا برای افراد غیر شفاف به همان شیوه ای که احساس می کنند و فکر می کنند، بسیار نادر است، پیدا کردن یک کتاب پر از توییت های شگفت انگیز است در اینجا هیچ نوع درس زندگی بزرگ وجود ندارد، فقط یک راه طنز آمیز برای صرف یک بعد از ظهر. اما اگر شما یکی از آن خوانندگان هستید که فقط باید از درس خواندن اخلاقی درس بخواند، بعد از این، آنچه را که من از آن گرفته اید، می خوانم: اعمال با صدای بلندتر از کلمات حرف می زنند. مطمئنا، جاستین، پدرش (و هر کس دیگری) لغت کلامی اما او همیشه برای او بود، باور به او، فشار دادن او را به بهتر و دوست داشتن او بدون در نظر گرفتن. در پایان، من امیدوارم که من بر روی اعمال من و نه کلمات من قضاوت، چرا که خدا می داند بچه های من می تواند به راحتی می نویسد چیزی شبیه به این . * shudders *

مشاهده لینک اصلی
در مدل های روزانه €؟ مردم شما سن شما می دانند که چگونه به شانه موی خود را لعنتی؟ به نظر می رسد دو سنجاب روی سرشان فرو می ریزد و لعنتی را آغاز می کنند. در سگ اوقات فراغت سگ خسته کننده نیست. این به نظر نمی آید که او منتظر من باشد تا مکعب روبیک او را به او بدهم. پدر و برادر، یهودی نیز مانند یک نسخه خشنتر جاستین Halpernâ € ™ s پدر، و اگر چه او استفاده از کلمه â € œfuckâ € بدون توقف او نیز برخی از عقلانیت عارف را در اینجا و آنجا منتشر کرد. ش * t پدرم می گوید ژنتیک جالب است. Halpern شروع به نوشتن یک صفحه توییتر برای ضبط کردن \"¡¯ shhitâ € پدرش گفت. برای مدتی او پیروان چندانی داشت. â € œThen یک روز من بیدار شدم برای پیدا کردن هزار نفر به دنبال من بود. روز بعد ده هزار. سپس پنجاه هزار، دوصد، سهصد هزار نفر از نمایندگان مجلس خواستار نمایش مین بودند. این کتاب به معنای واقعی کلمه یا مجهول نیست. من کمتر از چند ساعت برای خواندن (176 صفحه با متن زیاد نبود)، اما باعث شد که من با صدای بلند خندیدم - اغلب. هالپرن کتاب را با نقل قول های کوتاه در موضوعات خاص (مانند دو در ابتدای این بازبینی) سازماندهی می کند و پس از آن طولانی تر می شود. از قسمت های دیگر، شرح هالپرن از حرکت پدر و مادر خود در سن دیه گو به ل هر دو نوع طنز و خجالت را فراهم می کند. هالپرن هیچ نظری درباره آنچه که انتظار می رود در L.A. غیر از ویژگی های پدرش فراهم می کند: @ لس آنجلس مانند سان دیگو است، خواهر قدیمی تر، زشت تر که دارای تبخال است. \"هالپرن به L.A. حرکت می کند به تلاش برای تبدیل شدن به یک فیلم نامه نویس. پدرش تشویق می کند، \"آماده شدن برای لعنت کردن مقادیر کتاب مقدس\"، اما حمایتی (او پیشنهاد می دهد برای پرداخت سه ماه اول اجاره Halpern): من می فهمم، چه نقطه عطفی در مرگ و پول شما را ترک می کند زمانی که احتمالا به آن نیازی ندارید؟ وقتی که به کمک نیاز دارید می توانید آن را به شما بسپارید. علاوه بر این، من قصد دارم تا زمانی که سن بالا را می بینم بیشتر از آن را در گرسنگی احمقانه بگذرانم. برای تمام سختی های خود، پدر هالپرن Justin و یا تقریبا \"شما را دوست دارد\". \"ما همیشه ما را دوست داشت. خانواده ما هستند. ما به هیچ جا نمی رویم مگر اینکه شما به یک قاتل لعنتی و یا چیزی بروید. »و یک جواهر دیگر: در حال تیزی شدن - به طوری که او به شما یک همو را صدا زد. معامله بزرگ هیچ چیز اشتباهی در وجود همجنسگرایان وجود ندارد. نه، من نمی گویم شما یک همجنس باز هستید. عیسی مسیح در حال حاضر شروع به دیدن اینکه چرا این بچه به شما چرت زدن داد. »برای ساخت یک لیست کریسمس. شما 25 پیشنهاد را که می خواهید به ترتیب چقدر آنها را می خواهید رتبه بندی کرده اید؟ شما دیوانه؟ من گفتم به آنچه که برای کریسمس می خواهید بگویید، نه من یک نظرسنجی فوتبال کالج لعنتی می کنم. »

مشاهده لینک اصلی
از لحاظ سیاسی نادرست، غیر قابل احترام، با لفاظی لفظی غضبناک، گاهی اوقات عجیب و غریب، اما خیلی خنده دار است. احتمالا بسیاری از ما می دانیم کسی که درست مانند جاستین است، حقیقت دارد، هیچ نوع فردی را ممنوع نمی کند، بلکه دارای قلب بسیار بزرگ است. مردی که در آن واقعا شمارش می کند، کاری برای خانواده اش انجام می دهد. این مرد باهوش و باهوش و باهوش بود که از فقر به کار بر روی تحقیقات سرطان در زمینه پزشکی هسته ای، مردی که توصیه های نادرستی برای پسرش در بیشتر مواقع داشت، خنده می گرفت. بنابراین این کتاب سرگرم کننده مورد نیاز بود پس از آخرین خواندن من، پس از تشکر از دوستان GR من که ارسال بررسی خود را و این کتاب را به من توجه کرد.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که مرور کتابخانه را برای یک کتاب به عنوان خوانده شده (ترجیحا یک طنز آمیز در آن)، من روی جلد جاستین Halperns    پدر من می گوید. سپس من شروع به روشن شدن خواندن در صفحه تصادفی کردم تا ببینم آیا توجه من را جلب می کند ... و این باعث شد که من با این یکی از قسمت های مختلف با صدای بلند بخندم: بر روی Bob Saget's Demeanor While Hosting Americaâ € ™ s Funniest Home Videosâ € œBreem that face. این چهره یک مردی است که خود را نفرت دارد. »آنچه در ادامه می بینیم کتابی است که تقریبا همه چیز را به دنبال دارد: داستان خنده دار، خنده دار، خانواده، لعنت و خیلی چیزهای دیگر. جواهرات دوست داشتم به اشتراک بگذارم: در مورد چگونگی گفتن وقتی یک تمرین کامل می شود، فقط یک ساعت در دستگاه سالن بدنسازی گذشت. من واقعا عرق می خورم و باید گریه کنم کجا فنجان فنجان من کجاست؟ این تمرین به پایان رسیده است. در Chivalryâ € ™ مادر خود را صندلی جلو € |. من نمیخواهم کاری را انجام دهم اگر او میگوید شما می توانید آن را داشته باشید، این چیزی است که باید انجام دهید، و شما باید بگویید، \"نه، من اصرار دارم.\" فکر می کنم که من با همسرم در عقب و 9 ساله در مقابل رانندگی می کنم؟ شما یک پسر دیوانه از جنس است. »اما کلید درست برای لذت بردن از این کتاب، شنیدن آن روی صدا بود (که البته، فقط سه ساعت طول میکشد). راوی، شان اسممل، این صدای عمیق خنده دار را به وجود می آورد که کاملا خشم، سرخوردگی و عشق را پشت سر گذاشته است. این خواندن نمی تواند به عنوان خنده دار، با صدای بلند خنده دار بدون فرمت های صوتی برای من باشد. اما من باید توجه داشته باشم که انتخاب Schemmels از استفاده از صدای بلند برای شخصیت های زن پوچ بود و به طور کامل من را از داستان خارج کرد، بنابراین سعی کردم آن را تا آنجا که ممکن است تنظیم کنید.در یادداشت دیگری، گرفتن به خواندن در رابطه با جاستین هالپرنز با پدرش، که شخصیت نسبتا ناهموار و به اشتراک گذاشتن نقل قول ها و نقل قول هایش بود، به طرز شگفت آور طیف وسیعی از واکنش ها را به وجود آورد. از خنده در یک بخش به طور عمیق توسط یکی دیگر، من هرگز کوتاه تجربه احساسات متعدد در طول تجربه خواندن من. بخشی که به طور خاص در این صبحانه بود این صبحانه با پدر خود در Dennys به اشتراک گذاشته شده است: \"می توانید، می توانید لطفا به نقطه ای که سعی دارید انجام دهید؟ من نمیخواهم در مورد این کل صبحانه با همه این افراد در اطرافمان حرف بزنیم، همانطور که به چپ و راستم نگاه کردم، نشان میداد که مردم گوش میدهند و برای من شرم آور است. او متوقف شده و به اطراف رستوران نگاه کرد، و سپس در کالج بچه ها کنار ما، که به سرعت نگاه کردن به دور. \"شما گوزن چه همه این افراد فکر می کنم، آره؟ حتی اگر هرگز از یکی از آنها نترسید، او گفت: «سامو هالپرن واقعا تمام دید من را تنها با یک جمله عوض کرد:« شما چرت می فهمی که همه این افراد فکر می کنند، آره؟ حتی اگر هرگز یکی از آنها را نادیده نگیرید، \"و گفت:\" فکر می کنم که بدون شک در سر من بازی خواهد کرد، من بازنگری من برای این کتاب برجسته من فراتر از لذت بردن از گوش دادن. اگر شما به دنبال یک خواندن سریع و کمیک است، شما با صدای بلند می خندید، داوود می گوید یکی است. توجه: من یک شرکت آمازون هستم اگر شما علاقه مند به خرید Sh * t My Dad هستید، فقط با کلیک بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا از لینک من استفاده کنید. من یک کمیسیون کوچک میسازم! این بررسی و بیشتر در وبلاگ من یافت می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تو نخ بابام


 کتاب مبارزه با رومی ها
 کتاب هجوم خانم های بوفه دار
 کتاب پیانو
 کتاب خانواده دوستان وموجودات پشمالو
 کتاب بیشعورهای ابدی
 کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها