معرفی کتاب دعا برای ربوده شدگان

اثر جنیفر کلمنت از انتشارات نشر چشمه - مترجم: میچکا سرمدی-بهترین کتاب های نویسندگان آمریکای جنوبی

متن پشت جلد:

لیدی‌دی گارسیا مارتینز پرشور، باهوش و شوخ‌طبع است. او پا به دنیایی گذاشت که دختر بودن در آن خطرناک است. این‌جا در سایه‌ی درگیری‌های باندهای مواد مخدر، جنازه‌ها در حاشیه‌ی روستاها پیدای‌شان می‌شود تا به‌وسیله‌ی مارها و عقرب‌ها به درون خاک برگردند. کلاس‌های درس با وقفه تشکیل می‌شوند و این زمانی اتفاق می‌افتد که داوطلبی حاضر شود برای یک ترم تحصیلی از شهر بزرگش دور بماند تا بچه‌های روستایی را آموزش دهد. در گوررو سرکرده‌های باندهای مواد مخدر پادشاهی می‌کنند و مادرها به دخترهاشان لباس پسرانه می‌پوشانند یا آن‌ها را با تراشیدن موها و سیاه کردن دندان‌ها زشت می‌کنند تا از چنگال شکارگر انحصارگران در امان باشند و هنگامی که ماشین‌های شاسی‌بلند سیاه دور شهرک می‌گردند، لیدی‌دی و دوستانش مثل حیوانات به سوراخ‌هایی که در حیاط کنده‌اند می‌خزند تا از دید جانیان محفوظ باشند.
دعا برای ربوده‌شدگان تصویری زنده و تاثیرگذار از زنان روستاهای مکزیک ارائه می‌دهد و کاوشی خیره‌کننده در پیامدهای جنگی نابرابر. داستانی فراموش نشدنی درباره‌ی دوستی، خانواده و اراده‌ی محکم.


خرید کتاب دعا برای ربوده شدگان
جستجوی کتاب دعا برای ربوده شدگان در گودریدز

معرفی کتاب دعا برای ربوده شدگان از نگاه کاربران
در حال حاضر شما را زشت می سازد، این رمان زندگی لیدی گریسا مارتینز، یک دختر جوان در گرررو، استان مکزیک در مرز ایالات متحده و در قلب کارتل مواد مخدر مکزیک، آغاز می شود. اراذل و اوباش کارتل را به رنج و عذاب زیباترین دختران جوان و فروش آنها در میان خود برای لذت بردن، اگر شما می توانید آن را به عنوان، و برای سود به عنوان روسپی در هر فرصتی ارائه می کنند. Ladydi پنج بار است که مادرش \"زشت\" @ می شود اولین حافظه اش، همراه با سوراخ مادرش در حیاط خلوت برای Ladydi حفره در زمانی که آدم ربایان کارتل نشان می دهد تا آدم ربایی را نشان می دهد. او فرار می کند دوست او پائولا خیلی خوش شانس نیست، اما نابجا هر کاری که احتیاج به پلیس دارد انجام می دهد. کارتل ها همچنین مردان را برای کار در ماری جوانا ربوده اند، به طوری که افراد هوشمند به سمت شمال به آمریکا می روند. برخی از آنها پول خود را به خانه می فرستند. بعضی از آنها ازدواج نمیکنند و خانوادههای جدیدی را در الجزیره شروع میکنند. بنابراین اساسا گوررو یک دولت بدون مردان است، فقط زنان و دختران به عنوان پسران زشت و یا پنهان شده اند. زندگی لادیزه هنگامی که او و مادرش، به طرز ناامیدی برای یافتن یک زندگی بهتر، یک چرخش غیرمنتظره می گیرند، می گوید که میگوئل به شدت غیرقابل اعتماد است تا لدییدی را به عنوان یک خدمتکار به عنوان خدمتکار به عنوان یکی از اعضای دیگر کارتل کار کند، زیرا واقعا، چه کسی در گوررو می تواند کسی را استخدام کند؟ من اعتراف می کنم که من این نظارت را برایم سخت می کنم که خشم خود را در بر بگیرم. کلمنت می گوید در یک کلمه پس از آن در مکزیک امروز زنان از خیابان ربوده شده و یا از خانه های خود به دست اسلحه گرفته شده اند. بعضی از زنان هرگز از محل کار، مهمانی یا راه رفتن به گوشه نشین نمی روند. آنها همه جوان و فقیر و زیبا هستند. بنابراین خواننده به هیچ وجه بهانه ای ندارد که هر کلمه ای از حوادث این رمان را باور کند. این نیز بسیار خوب نوشته شده است که کمک نمی کند. ما واقعا نمی دانیم که داستان Ladydis چه اتفاقی می افتد، اما شما آرزو می کنید که همه چیز با او و مادر فوق العاده افتضاح و خواهر غیر منتظره او خوب باشد. و امیدواری دارد، در جایی از جهان داستان که شخصیت ها زندگی خود را ادامه می دهند؟ پدرش رنج می برد ابدی و دردناک ترین در بدترین دایره جهنم دانتس.

مشاهده لینک اصلی
کلمن یک نویسنده با استعداد است که توانایی ساختن نوشته هایش را چنان زیبا می کند که تقریبا شاعرانه است، اما این جایی است که جنبه های مثبت کتاب به پایان می رسد. او کتاب را با چنین خنده و هیجان شروع می کند، به خواننده اجازه می دهد تا وارد دنیای رنگارنگ خارجی شود، مهم نیست که چقدر ناپایدار است. و سپس به نظر می رسد که او از نوشتن کتاب به عنوان خواننده کتاب خواندن رشد می کند. به دلیل روایات و عدم توسعه شخصیت، او ایجاد یک شروع عالی و سپس صفحات یک داستان مسطح، یک بعدی با یک جهت است. به نظر می رسد که انتهای شل ایجاد می شود، بدون شانسی بودن در آن. سپس، به طور ناگهانی در انتهای کتاب، احساس خستگی و هیجان به نظر می رسد دوباره ... نوشتن زیبا ... در یک تلاش بسیار غم انگیز و ناامید کننده برای اتصال چند هدف آزاد، اما ناتوانی در انجام این کار. به عنوان خواننده، احساس می کردم که من رانندگی بزرگراه در صحرا را انجام می دهم که کلمنت به طرز وحشیانه ای توضیح می دهد اما بدون پایان ... فقط برای برخی از نگاه های هوشمندانه تشنه است. از آنجایی که مهارت های نوشتن کلمنت آشکار است، سعی خواهم کرد که از این شک و تردید در فکر داشته باشم که شاید او داستان را چنان صاف نگه داشته باشد و شخصیت ها را نداشته باشد تا محیط اطراف و کیفیت پایین زندگی را تشدید کند. متأسفانه این من را خسته و منجر به راه خود را از طریق یک رمان کوتاه. توصیه نمیشود. کتاب به گونه ای نوشته شده بود که تقریبا احساس می کردم که کلمنت خواننده را خواند که صفحات اول را بخواند و خیلی هیجان زده شود، آنها فقط به پایان می رسند .. و شاید شاید این کتابی بود که ارزشش را داشته باشد زمان. یک ستاره برای یک شروع خوب، یکی دیگر برای پایان دادن به نیمه برای نوشتن تا حدودی زیبا اما نه کاملا کیفیت. موضوع و جهت پتانسیل بسیار بیشتر، متاسفانه آنها به درستی تحویل داده نشد. چند نظر یا کتاب را بخوانید که بسیار هیجان انگیز است.

مشاهده لینک اصلی
2016 Challenge Reading Popsugar: یک کتاب در مورد یک فرهنگی که شما با آن آشنا نیستید. این توسط یک عضو از کتاب باشگاه Something Witty Book برای ماه فوریه پیشنهاد شد. من تا به حال هرگز از آن یا نویسنده قبل از آن شنیده بود. شگفت انگیز بود. من آن را دوست داشتم این داستان داستان یک دختر جوان نام لادیدی (لیدی دی، مانند شاهزاده دیانا) در جنگلهای گورروو، مکزیک، زندگی می کند که شوهران / پدران آنها همسران و دختران خود را برای زندگی های جدید در آمریکا رها کرده اند و زنان به سمت آنها رفته اند برای خود در برابر خطرات طبیعت و کارتل ها، خود را در معرض خطر قرار دهید. بدنها در لبه روستای خود و یا در خارج از درهای جلو خود ظاهر میشوند، به عنوان هشدار به زنان منتهی شده و برای عقرب ها و سایر ساکنان جنگل به عقب رفته اند. لیدیودی در این مکان خالی خطرناک است زیرا دختران جوان از تختشان یا مادرها به سرقت رفته اند و مجبور می شوند مادران را تا زمانی که ممکن است دختران خود را به عنوان پسران پنهان کنند. اما حتی این که کمک نمیکند. لیدییدی تماشا میکند که بزرگسالان در روستای او به سادگی وجود دارد: زنان بگذارند که بهترین کار را انجام دهند، بیهوده منتظر شوهران خود برای بازگشت، با وجود اینکه میدانند هرگز اتفاق نخواهد افتاد. او کشمکش جهان را می آموزد و به راحتی کسانی که پشت سر گذاشته شده اند فراموش می شوند و همچنین ارزش های کمی که توسط مردان تحت کنترل قرار می گیرد، فراموش شده است. او می داند که شانس علیه او از همان ابتدا است، اما Ladydi هنوز هم چسبیده به امید - امید به فرار از زندگی مادرش، امید به پیدا کردن یک هدف و زندگی از انتخاب خود. زبان این کتاب چیزی است که من بیشتر از همه دوست داشتم - شعر توصیف. من بسیار شگفت زده شدم که در واقع، داستان به جای یک خاطره بود. من قطعا این را برای تقریبا همه توصیه می کنم و همچنین بیشتر با جنیفر کلمنت می خوانم.

مشاهده لینک اصلی
Fund: از آنجا که در گذشته مکزیک رفته است محل رمان چیزی است که برای اولین بار من را جذاب کرد، و آن موضوع بود. طرح نه تنها برداشت واقعی از یک دختر جوان در روستا متمرکز بود، بلکه پیامدهای آن و تأثیری که در سالهای بعد به آن داشت، به نظر من جالب توجه بود. سه ماه آخر این کتاب برای من پیچیدگی بود. با وجود پوشش فلپ من انتظار نداشتن شادی که یک بار دیگر او را نابود می کند و فکر می کردم که آن را با کاراکترهای توسعه یافته به خوبی اجرا می شود و پایان کامل را به نه تنها داستان Ladydis اما همچنین روستاهای خود را. نه فوند: Ladydi در عشق می افتد آه نه وحشتناک حق؟) اما من فکر نمی کنم او کمی کوچک تر به داستان اضافه شده است. او به سرعت و به سرعت از منزل خارج شد و من به زودی در مورد او فراموش کردم، همانطور که یک نام را فراموش می کند پس از یک شب ایستاده است. به طور تقریبی به دلیل بالا، اما همچنین در مقایسه با شروع نماز برای دزدی که من را در برداشت، اما وسط و یا زمان که در آن @ استخدام @ به عنوان یک پرستار بچه بود کمی برای من آهسته بود. افکار: ملاقات برای دزدی کتاب بود که من منتظر رفتن به رختخواب شب، دانستن آن خواهد بود بر روی میز کنار تخت من . Ladydi، مادرش، آرایشگاه روث و چندین نفر دیگر در روستای کوچک خود به رنگ زنده برای زندگی دراماتیک، کاملا لذت بخش به ارمغان آوردند.

مشاهده لینک اصلی
از بی بی سی رادیو 4 تا 15 دقیقه درام: نماز برای استالنبی جنیفر کلمنتا، توسط جف یانگ تحت تاثیر قرار گرفته است. این داستان جسمی، به دنبال لیدیودی مارتینز، 15 ساله در روستای کوه گوررو، شماره Nr. آکاپولکو، مکزیک، جایی که یک دختر یک چیز خطرناک است و مادران آنها را به عنوان پسران پنهان می کنند، آنها را در حفره های زمین پنهان می کنند، زیرا کارتل های مواد مخدر شهر را هدف قرار می دهند، دختران را به سرقت می برند. تولید و کارگردانی Pauline Harris اطلاعات بیشتر: - A سریال های تلویزیونی به موقع، به عنوان مواد مخدر شمشیربازی JoaquinEl Chapo @ Guzman اخیرا از زندان مکزیکی برای دومین بار فرار کرده است. Guzman توسط مقامات ایالات متحده به نظر می رسد که قاچاقچی ترین قاچاق مواد مخدر در جهان است. @ او همچنین به عنوان چهاردهمین ثروتمندترین فرد در جهان به شمار می رود. این درام جادویی و اتمسفر اثرات قاچاق مواد مخدر را از طریق چشم انداز یک دختر نوجوان LadyDi بررسی می کند. چرا LadyDi به نام خوانده می شود؟ MIKE: Ladydi، Ladydi ... چرا مادر شما نام شما را پس از یک شاهزاده خانم مرده LADYDI: از آنجا که او پرنس چارلز از دیانا نفرت داشت. او آن را در تلویزیون تماشا کرد. او هر زنی را که مردی بی اعتبار است، دوست دارد. یک خواهر خاصی از درد و نفرت است. مدافع سنت زنان خیانتکار.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دعا برای ربوده شدگان


#داستان ماجرایی - #جایزه ی پن فاکنر - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #ادبیات مکزیک - #دهه 2010 میلادی - #داستان الهام بخش -
#انتشارات نشر چشمه - #جنیفر کلمنت - #میچکا سرمدی
کتاب های مرتبط با - کتاب دعا برای ربوده شدگان


 کتاب چهار میثاق
 کتاب 2666
 کتاب پدرو پارامو
 کتاب صد سال تنهایی
 کتاب عشق در زمان وبا
 کتاب گرینگوی پیر