کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی

اثر تیم برتون از انتشارات حرفه هنرمند ‏‫ - مترجم: احسان نوروزی-کمدی

From breathtaking stop-action animation to bittersweet modern fairy tales, filmmaker Tim Burton has become known for his unique visual brilliance – witty and macabre at once. Now he gives birth to a cast of gruesomely sympathetic children – misunderstood outcasts who struggle to find love and belonging in their cruel, cruel worlds. His lovingly lurid illustrations evoke both the sweetness and the tragedy of these dark yet simple beings – hopeful, hapless heroes who appeal to the ugly outsider in all of us, and let us laugh at a world we have long left behind (mostly anyway).


خرید کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی
جستجوی کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی در گودریدز

معرفی کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی از نگاه کاربران
خیلی خوب بود, خیلی
داستان-شعر های این کتاب دقیقا توی همون فضای انیمیشن عروس مرده یا کابوس قبل از کریسمس بودند

اگر طرفدار کارهای تیم برتون هستید حتما بخونیدش
اینم تصویر بعضی از شخصیتهای این کتاب:)مشاهده لینک اصلی
دوتا چیز مهم فقط:
کاغذ خیلی زیادی حیف شده
و خوندنش به فارسی لطفی نداره

حالا کلا متنشم عجیب غریب و غیردوست‌داشتنی بود برام. اما به انگلیسیش حداقل باعث میشد از شعر بودنش لذت ببرم

کلا نمیدونم چرا توقعم از این کتاب انقدر بالا بود

مشاهده لینک اصلی
من \"من Îμιο ονιΠمن\" σικο βιβΠΠ»Î ± Ï Î¬ÎºÎ¹\" من Î ± من ... من \"άι! من \"من ... من\" پایان σικÎμÏ Î ± Ï Î³ÎºÎ¬Ï \"ÎμÎ¹Î½Î¿Ï ÏƒÎ¹ÎºÎμÏ، من\" من \"من من من» Î ± μμÎνÎμÏ، σÎ- من \"من ‡ من ... من، ¹ Ï € Î »من ‰ من من من من ± ± Ï Ï\" νο، من من من ± من \"من\" است که من ± άÎ'Î Î ± Ï Ï Ï Î ± ÎμÎ'ιάκιΠ± Ï Ï € € ï »این است که من ±\" من Î ± من \"من\" من ¹ این است که من \"Î¼ÏŒÏƒÏ † Î ± Ï Î ± من\" من ... Î²Î¹Î²Î Î¼Î¹Î¿Ï ...! من »من € λ من ÏƒÏ ... ¬ìŠ¤ì- ÎμσÎμ !

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه شعر کمدی کمدی در زمان های بسیار خنده دار و خلاق بود، اما در دیگر زمان ها برای عواطف خویش عجیبی بود. من حدس می زنم که یک توازن خوب، یکی از مورد علاقه من شعر سمی پسر است.

مشاهده لینک اصلی
من نیاز به خواندن امروز دارم. من نمی خواستم به راحتی بخوانم، خواندن را نداشتم\n. من احساس نیاز به پاک کردن صدای خانم Dalloway از ذهن من است. مرگ و میر ناشی از مرگ برهنه و داستان های دیگر کتاب کامل برای انجام این کار بود. این مجموعه ای از اشعار کوتاه کوتاه / داستان هایی است که زندگی و بدبختی های گروهی از مخالفت های مخالف را به تصویر می کشد، همانطور که آنها تلاش می کنند مکان خود را در جهان پیدا کنند - اغلب با نتایج غم انگیز است. پسر چوب می یابد که در آتش سوزی فرو می افتد عشق با دختر اشتباه دختر، یک عروسک وودو لعنت شده است که برای همیشه تنها به دلیل پین چسبیده از قلب او، افسرده melonhead می یابد که او باید با آنچه که او می خواهد مراقبت، و روی، به عنوان â € ~ سمی پسر \"یاد میگیرد که او نمیتواند با هوای تازه و تمیز همسو باشد. آنگست و احساس\" وجود واقعی \"در شعر در ادبیات نوجوانی به کار رفته و حتی اگر محتوای برخی از آنها کاملا تاریک است مشکل است که با قهرمانان همدردی نکنید. مرگ و میر ناگهانی پسر صدف و آمپر؛ داستان های دیگر همگی در عین حال خشن، ناراحت کننده، خنده دار و دلربا هستند. آن تیم برتون است. این فرصت عالی برای دیدن Burtonâ € ™ s ذهن منحصر به فرد و غیر معمول است، و از دست ندهید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب شعر گوتیک با طنز در سبک تیم برتون. !! ðŸ-ïI کمتر از نیم ساعت یک هاهاها طول کشید اما از آن بسیار لذت بردم! کسانی که دوست من بودند: DY-DY-¤La ¤Chico melancólica مرگ نقطه از پسر دختر ostraðŸ-¤La vudúðŸ-¤Chico سمی لنگر DY-¤Chico momiaðŸ-¤Chico

مشاهده لینک اصلی
من تعجب می کنم که چطور می خواهم در داخل تیم Burtons سر آلا زندگی کنم جان مالکوویچ، چنین استعدادی، مانند تخیل های گرانبها، برای مدتی در معرض غرق شدن، می دانید؟ من نمی دانم چرا، اما به دلایلی من همیشه خلاقیت Burtons را با نیل گیمنز برگزار کرده ام، هرچند سبک آنها بسیار متفاوت است، اما هر دو دارای سبک های متمایز هستند، که تقریبا به همان اندازه استعداد هستند. من این داستان های کوچکی راجع به زیبایی غریب احساس می کنم، و زیبایی آن، پر از استعاره های سنگین و نمادین بود. برتون تلاش کرد تا چیزی را به ما بگوید. او در چند کلمه و درهم و برهم از ذهن او، به خوبی انجام داد. من به این عادت عجیب و غریب به طور کامل منتظر بودم، شاید کمی گوتیکانه خزنده، اما بسیاری از داستانها را بسیار تاریک کردم و به همین دلیل من از آن لذت میبردم. بسیاری از جنبه های جنسی وجود دارد، بیشتر از فیلم های او، که من را شگفت زده کرد. اما من آن را دوست دارم زمانی که من تعجب می کنم. خوب، پس اجازه دهید آن را شکستن، ما باید؟ Stick Boy and Match Girl بسیار شیرین بود، اما در یک لحظه تیم برتون. دختر بلافاصله خیره کننده بود، brrr. Stain Boy و قدرتش خنده دار بود. خوب حالا، مرگ ملکوت طلبکار، عیسی که چیز دیگری بود، بسیار تاثیر گذار بود. وای. قطعا چند لایه بود، با تم های بی شمار و پایان دادن به آن، همه چیز در مورد پایان دادن، آیا آن نیست RÃ ° هیشا؟ این آغاز خوبی با این کلمات بود (او در تپه ها پیشنهاد کرد، آنها از دریای مرخص شدند) و یک پایان خوب، صالح. دوباره بوی ساندویچ، هاها. دختر که به تخت رفت، خوب! روی پسر سمی، چقدر عجیب است. جیمز، علاقه شخصی من، اما من را به من گفت چه چیزی با صدای بلند. پسر مومیایی مانند WALL-E پیچیده بود. اما مطلق مطلق من، لنگر عزیزم بود، چرا که پری دریایی ها و چیزهای آبدار، آنقدر خشن بود و به پایان رسیده بود که درست مثل هرج و مرج بود، این قطعا یک تفسیر اجتماعی بود. دختر بیگناه بسیار معنی دار بود همه این داستان ها عجیب اما خوب است. داستان های Tim Burtons همواره در مورد قلب های تنهایی، غم و اندوه، در مورد انزوا بوده است. کسانی که جهان را می کنند و اغلب آنها را رد می کنند. این هیولاها تحریف شده، قهرمانان من هستند. من فکر می کنم تمام کارهایش اساسا بازنگری از هیولای Frankensteins و نیاز به جدا شدن از واقعیت های دیگر، در مورد سوء تفاهم است. من احساس می کنم که سعی می کنم درمان برای بیماری زنده بودن را پیدا کنم و هیستری زندگی در این دنیا را تسکین دهم. من همیشه فیلم های خود را گرامی داشتم، اما دیدگاه او حتی در اینجا به شکل نوشته ای نیز فراتر می رود. بعد از خواندن این مجموعه احساس میکنم او را کمی بهتر میشناسم. آیا از من غافلگیر شده است که از تمام این دیوانگی های عجیب و غریب و تمام این بدبختی لذت ببرد؟ اما آنقدر زیبا، بسیار زیباست. آیا می دانید که جعلی هستید؟ در نهایت همه می توانم بگویم این است. موسیقی را فراموش نکنید، سحر و جادو را فراموش نکنید. اجازه ندهید مردم کاملا خالی از همه چیز دور باشند. رویا. رویای آن همه رویای تا زمانی که خواب بیدار شوید رویای تا آنها اجازه بدهند حتی پس از آن رؤیای برخی دیگر، فقط به خاطر آنها، فقط به خاطر آن است. اینجا Alice خواهر هست که شما را بیدار می کند. نگران نباش، یک روحانی باشید حتی اگر Eva Green وجود نداشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی


 کتاب چگونه بر جهان حکومت کنیم
 کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم
 کتاب مخمل و جین تن خانواده ات کن
 کتاب درخت بخشنده
 کتاب با همه چی
 کتاب بیشعوری