معرفی کتاب پاییز پدرسالار

اثر گابریل گارسیا مارکز از انتشارات آریابان - مترجم: کیومرث پارسای-بهترین کتاب های نویسندگان آمریکای جنوبی

یکی از گابریل گارسیا مارکزز، آثار بسیار پیچیده و جاه طلبی، پاییز Patriarch یک داستان درخشان استبدادی کارائیب و فساد قدرت است.

از خیریه تا فریب، خیرخواهی به خشونت، ترس از خدا به شدت ظلم و ستم، دیکتاتور پاییز Patriarch بهترین و بدترین طبیعت انسان را دربرمی گیرد. گابریل گارسیا مارکز، استاد مشهور رئالیسم جادویی، ظاهرا ستارۀ مرگ را در زندان دیکتاتوری خود گرفتار می کند. با استفاده از یک سبک نوآورانه، رویایی و سرشار از توصیف های نمادین، رمان خواننده را به جهان تبدیل می کند که در عین حال خیالی و واقعی است.


خرید کتاب پاییز پدرسالار
جستجوی کتاب پاییز پدرسالار در گودریدز

معرفی کتاب پاییز پدرسالار از نگاه کاربران
من این را با تشکر از ویلیام گاسس در غیر این صورت مقاله وحشتناک در مورد رئالیسم جادویی؛ این مقاله به من یادآوری کرد که هرگز هرگز به عنوان خوانده نمی شود، مگر اینکه شما خیلی زود بورژس را حساب کنید یا اعتقاد داشته باشید که هر چیزی که در اسپانیایی نوشته شده است، واقع گرایی جادویی است (موقعیتی که گاس به نظر می رسد). دلیلی که من خواندن آن را خیلی ساده میپسندم: الف) من در مورد کتابهایی که حس مکان دارند اهمیتی ندارم. ب) من بی پروا نجیب زاده می افتم الف) فقط آنقدر محبوب است. دلایل خوبی برای من وجود دارد که مانند رئالیسم جادویی کلیشه ای مانند رئالیسم جادویی به کار برده شود، به عنوان مثال، چنین کتاب هایی اغلب به مسائل سیاسی / اجتماعی و نه داخلی و اخلاقی مربوط می شوند؛ به لطف این لجن، آنها حداقل ایمن به minimasnorringilsm آمریکایی است. من شنیده ام که در جایی که GGM ها بعضی مواقع گفته اند، شکی ندارند! بنابراین A از P آن بود، به دلیل کوتاه مدت و شهرت برای مشکل است، بنابراین من figureed کمتر از آن افتخار دسترسی اسپانیایی - hablantes که من با علائم تعظیم بی پایان و نفوذ مرتبط است. مهمترین چیز در مورد این کتاب، به راحتی، این روش است: صدای روایت ناخوشایند است *. در برخی از اهمیت بسیار مهم، داستان توسط افرادی که موفق به زنده ماندن از وحشت پدرسالار است که داستان او گفته می شود روایت شده است. GMM این را به طرز چشمگیری خوب می کند؛ آن را می سازد ما راویان، می گویند، Eugenides یا Ferris نگاه تقریبا آماتور. رابطه ای واقعی بین این راوی و پدرسالار وجود دارد: آنها بر یکدیگر متکی هستند، از یکدیگر عاشق و نفرت دارند، با هم رنج می برند. در معرض نابودی، چیز دیگری به این کتاب وجود دارد. برخی از حروف بزرگ وجود دارد، اما مجموع کلاهبرداری کتابها: در هر فصل یک جمله یا دو گفته شده است، به طور طولانی، در جملات غیر ضروری طولانی است. این امر چیزی برای این کتاب اضافه نمی کند و اغلب از آن کاسته می شود (با توجه به اینکه ممکن است در اسپانیایی بهتر کار کند). به زبان انگلیسی، درست مثل خواندن مقالات دبیرستان توسط دانش آموزانی که زمان لازم برای تایپ ندارند. در نهایت، من برای لیست ها در داستان های من اهمیتی ندارم، و بیشتر این کتاب یک لیست است. اما، به نظر می رسد که من به اندازه کافی در حد اختلاف نظر است، من نیز توسط تعداد افرادی که این کتاب را به عنوان بررسی های شگفت انگیز در Goodreads، در زبان های من، با نادیده انگاری که ممکن است، مرتبط با استبداد در حال حاضر، مجذوب شود. من تعجب می کنم که آیا این متن است که همچنان با مردان و زنان زندگی می کند که تحت چنین شرایطی زندگی می کنند بیش از آنکه بتواند به کسی مانند من کمک کند؟ و اگر متون هایی که با من صحبت می کنند (برای مثال به صورت تصادفی، Gaddiss JR) به نظر می رسد به طور مشابه بیش از حد، غیر ضروری فنی و کمی ناامید کننده به آن خوانندگان که این کتاب را دوست دارد؟ من مشکوک هستم اگر کسی که این را بخواند توصیه های واقع گرایی جادویی برای من است لطفا، لطفا به من اطلاع دهید. **** در لحاظ فنی تفاوت بین اشیاء و موضوعات در جهان و خود را نمی بیند.

مشاهده لینک اصلی
هیچ چیز باعث نمی شود که پاتریارخ بسیار محترم شمرده شود، زیرا توانایی او در اشتیاق فراوان خود برای جاه طلبی و قدرت است. ما این ستمگران را دیده ایم، این فرماندهان فرمانده، افزایش و سقوط کرده اند. ما حتی از آنها رمانتیک بودیم. همانطور که ژنرال بزرگ و غول پیکر در گابریل گارسیا مارکز در پاییز یک پدرسالار است، او همچنین احساساتی، خشمگین و بی رحمانه است. این به قدرت و مغناطیس خود می بالد، ولی حکومت او فساد اخلاق ما، تضعیف حس خود و عزت نفس مردم این کشور است که او ادعا می کند که حکومت می کند. سه نوع داستان از مارکز، کسانی که به عنوان یک الماس درخشندگی و تیز دارند، از طریق غرق شدن از طبیعت، به فاش کردن چیزی که انسان درگیر آن است، چه ما مرد یا زن، غنی و فقیر هستیم. سپس داستان های مارکزیایی وجود دارد که بی هدف با خنده های نازکی از درخشندگی خیره می شوند که در جلسه جداگانه قرار می گیرند اما با خستگی های بی نظیری شسته می شوند. سرانجام، داستانهایی وجود دارد که این دو را ترکیب می کنند و باید از طریق انفجار در حالی که همیشه در جستجوی آن جرقه شدت است که از طریق روایت های باتلاق عبور می کند، وجود دارد. پاییز Patriarch متعلق به رده دوم بیش از اول یا سوم . اگر خوانندگان مانند نفس کشیدن برای فضاهای طولانی مدت، بدانند که وقتی روایت به ما اجازه می دهد هوا را پیدا کنیم، این رمان کامل است. این موضوع خیلی مهم نیست که غواصی عمیق به یک داستان غوطه ور باشد، بلکه بیشتر شبیه رنج خستگی تحت حضور استبدادی است که حتی پس از مرگ هم نخواهد افتاد. داستان ژنرال ما خسته کننده می شود، یک ماراتن بی پایان، در حال اجرا در کنار یک هیولا. او در این بازی از صفحه خارج می شود: ... او در اقیانوس خوابانده شده با خراشیدن یخ زده در شیشه ی مات شده از معجون خواب، اما ناگهان او شروع به بیدار شدن، که در آن وجود دارد، او فریاد زد، این بود که قلب خود خلوت عجیب و غریب خروس ها در خورشید ظاهر شد، احساس کرد که کشتی عالم در حالی که خوابش را در حالی که خواب بود، در یک سوپ بخار، حیوانات از زمین و آسمان شناور بود که به نظر می رسید مرگ بر ابهامات ناخوشایند و بهترین علوم پایه ای مردان، با ترور سفید شد، هوا بیشتر نبود، زمان مسیر را شارژ می کرد، و وقتی او بلند شد، احساس گرسنگی می کرد و گام هایش را از بین می برد و در حال چرخش گوش هایش بود و جرمی جاری بود خارج از بینی خود. مارکز می نویسد: \"ژنرال می گوید که\" دستور هایی وجود دارد که می توان آنها را داده، اما انجام نمی شود. \"این عمومی به ما دستور می دهد توجه خود را، اما کشش خود را به اندازه کافی قوی برای ما برای مراقبت از سقوط اجتناب ناپذیر آن است. او ممکن است از ما بخواهد که نسلش را شاهد باشد، اما ما می توانیم و چشم انداز ما را به داستان های فوری و شایسته تر که ما باید آنها را متوقف کنیم.

مشاهده لینک اصلی
با پیشنهاد می شود که «فرهنگ ها به کاخ ریاست جمهوری وارد شدند» و «زمان رکود در داخل» (1) را تقویت می کند. نکته رمان دیکتاتور این است که دسترسی را در غیر این صورت در دسترس نباشد در کشورهای غیرمذهبی کادلیو، به خواننده اجازه می دهد که به کاخ ریاست جمهوری برسد. ما باید بر این نکته درک کنیم که نقطه قرائت ما این است که زمان راکد شدن را در «خانه ممنوعه» که پادشاه آن نامرئی شده است (135) هم بزنیم. دیکتاتور ما در پاییز نگران فقدان قانون کتبی نیست، بلکه اداره می شود به صورت خوراکی و فیزیکی، در هر لحظه ای (8) ارائه می شود. او به یاد می آورد، همیشه به نظر می رسید که او دو بار در یک مکان (9) بود، با استفاده از \"دو برابر\" (10)، به طوری که او می تواند بیش از یک بار کشته شود و تکرار شود. همانطور که «شواهدی از مرگ او نهایی بود،« ما می دانیم که «حقیقت همیشه حقیقت پشت حقیقت است» (43). این امر ممکن است دشوار باشد، اگرچه حتی در طول زمانهای بزرگترین شکوه، دلایل وجود خود (85-86) وجود داشته است. arche او قابل ردیابی نیست، چرا که او موضوعات را از واقعیت به طوری که هیچ کس قادر به رمزگشایی ریشه هایش نیست (149). (من آنجا متوقف می شوم، به عنوان خواندن deridean تقریبا خود را می نویسد) Patriarch در اطراف با \"سبد ارتوپدی کوچک است که خلط پروستیع بینی خود را باردار گردن نهفته است.\" که \"vultures جرات به انتخاب\" (44). علیرغم این صدمات، او باید پنج هزار کودک را بپوشد (46). این پدر و مادر از جلوگیری از تبدیل شدن به یک عصای دست ساز جلوگیری می کند، هرچند این امکان وجود دارد که با چنین مقدار کمی از زندگی [2،000] کنار بیاییم و بدون ترس از وحشت که در سراسر جهان سفر می کنیم (109). او \"دریا\" را به قدرت خارجی تبدیل کرد و ما را محکوم کرد که در این دشت بی حد و حصر از گرد و غبار خورشید زندگی کند (46). بعدها برای دریا حساب می شود (246 فوریه). او عفونی است (123-24). تلاش برای تسخیر مادرش، اعلام جنگ در واتیکان در تعقیب آن، و به جای آن مالکیت کلیسا را ​​از بین می برد (139 فوریه). پسر یخ زده او یک ژنرال بزرگ را اعلام کرد (178)؛ بنابراین پسر توسط سگ های وحشی کشته شده است (197). کار فشرده، اما ارزشمند است. به طور رسمی نوآورانه تا آنجا که هر فصل یک پاراگراف است، با چیزی از جریان آگاهی گفت. بسیاری از افراد بیشتر از این بررسی کوچکی برخورد می کنند. توصیه هایی برای بازماندگان که دشمنان خطرناک هستند تا زمانی که آنها زندگی می کنند، خوانندگان با دندان های لوسیفرین که درخشش خود را در تاریکی دارند و کسانی که در لحظه نهایی به طور کلی جهان به منظور رتبه بالاتر از مرگ.

مشاهده لینک اصلی
3.5 فرایند مغناطیسی

مشاهده لینک اصلی
این رمان است که شاید کار خیلی دقیق بیشتر از همه کتاب های مارکز. هر کلمه در جای خود، هر توضیح قوی است. به یک پارادوکس: به دلیل راه است که در آن با توصیف بسیار دقیق و ضخامت، نوشته شده گاهی اوقات یک عبارت کشش حتی 10 صفحه، خواندن سرگرم کننده و سریع می باشد، اما در همان زمان آن را نیز بسیار دشوار و طاقت فرسا، احتمالا (!) به دلیل متن بسیار متراکم است. برخی از توصیف کرده اند حتی یک تماس سورئال، بسیاری از هذلولی هستند. دو صفحه آخر من به عنوان از بهترین انتهای شما تا به حال خوانده ام احساس می شود. این می تواند برای آنها می توانند تشخیص دهند که آنها ما لعنتی ملت دیکتاتور و خودم را مانند من می تواند پیام در اینجا مشترک روبرو هستند. این دو صفحه در صورت درخواست disponibilele هستند! :) اما تضمین می کنم آنها همان اثر را با خود. @ ... قلب او چروک از فقدان عشق ... به عنوان سایه شب زودگذر پراکنده و حقیقت و نیم سایه سپیده دم روشن در جهان روح در شش شب خانه خالی، احساس قدیمی تر، غمگین بیشتر به تنهایی از هر زمان دیگری به باطل ابدی این جهان بدون تو، ملکه من، برای همیشه در رمز و راز گرفتگی @ از دست داده + I دیکشنری گیاه شناسی را فراموش کرده شما در حال رفتن به آن را پر کنید. astromeliamanioccameliamigdalomagagavemalagagardeniabarsaminaorhideetamaringhimbermelisacamforroinitacimbrumangoglicinaselvaiasomiebananfucsiiguayabacacaomaracascocabijaomagmangroveguanabanaseibaorhidee از Envigadoarbore از painenalbaflori از portocalinicanor

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب پاییز پدرسالار


#جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #داستان سیاسی - #ادبیات رئالیسم جادویی - #ادبیات مدرن - #ادبیات آرژانتین - #ادبیات کلمبیا - #دهه 1970 میلادی - #پر بازدید ترین کتاب ها -
#انتشارات آریابان - #گابریل گارسیا مارکز - #کیومرث پارسای
کتاب های مرتبط با - کتاب پاییز پدرسالار


 کتاب 2666
 کتاب گزارش یک مرگ
 کتاب گرینگوی پیر
 کتاب کیمیاگر
 کتاب پوست انداختن
 کتاب پاییز پدرسالار