معرفی کتاب کیمیاگر

اثر پائولو کوئیلو از انتشارات فرزان روز - مترجم: دل آرا قهرمان-بهترین کتاب های نویسندگان آمریکای جنوبی

کیمیاگر با ترکیب سحر و جادو، عرفان، خرد و تعجب، تبدیل به یک کلاسی مدرن شده است، میلیون ها نسخه در سراسر دنیا فروش می کند و زندگی خوانندگان بی شماری را در سراسر نسل ها تبدیل می کند. شاهکار پالو کوئلسوس به داستان عرفانی سانتیاگو، یک پسر چوپان اندولسیایی می پردازد که می خواهد به جستجوی گنجینه های دنیوی بپردازد. تلاش او او را به ثروت های مختلف متفاوت تبدیل می کند و بسیار رضایت بخش تر از آن که تصور می کرد. سفر Santiagos ما را در مورد حكمت ضروری گوش دادن به قلبهای ما، به رسمیت شناختن فرصت و یادگیری خواندن چیزهایی كه در امتداد مسیرهای زندگی زندگی می كنند، و مهمتر از همه، به دنبال رویاهای ما می آموزد.


خرید کتاب کیمیاگر
جستجوی کتاب کیمیاگر در گودریدز

معرفی کتاب کیمیاگر از نگاه کاربران
صوتی که توسط جرمی آیرنز نقل شده است (4 ساعته) پس .... همینجوری؟ من حدود 10 دقیقه در حال تماشای گوشی خود هستم و تلاش می کنم برای پیدا کردن آنچه که باید برای بررسی آن بنویسم. در حقیقت، می دانم که هر کتاب نمی تواند کارهای آتش را انجام دهد، اما من متوجه شدم @ Alchemist @ واقعا واقعا واقعا GASP * (زمزمه ها) خسته کننده است. من می دانم که من در آینده آینده زندگی های زیادی را صرف خواهم کرد که دیگر خوانندگان در سراسر جهان که واقعا این کتاب را تحسین می کنند عذرخواهی می کنند، اما احساس می کنم کمی قابل پیش بینی و مساوی برای من است.

مشاهده لینک اصلی
به طور عمیق عمیق (یعنی عمیق در سطح و کم عمق در زیر)، اما در واقع، وحشتناک از سن جدید pretentious - با این حال به نحوی مدیریت می شود زیبا باشد. من آن را در نوجوانان دیرهنگام / اوایل دهه 20 میلادی لذت می بردم (زمانی که من از Jonathan Livingston Seagull لذت بردم)، اما این را به عنوان یک بالغ در نظر گرفتم، من آن را آزاردهنده و بی نظیر یافتم. نوازش کردن و نداشتن این، چیزی از حوزه بود: چند سال قبل و Id احتمالا آن را دوست داشت، اما همانطور که بود، متوجه شدم آدم تبدیل به یک بالغ غول پیکر (و من می دانم که من آن را از!).

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره این مثل یک سخنرانی انگیزشی است که در محدوده یک داستان تخیلی قرار دارد. بحران داخلی سانتياگو در زندگي من و درگيري من با انجام آنچه که من مي خواهم نسبت به آن چه که انجام مي دهم، بسيار دردناك است. این کتاب واقعا مرزهای من را تحمل کرد و اگر چه در مکان و شیوه زندگی هرگز تجربه نکرده بودم، به شدت به آن ارتباط داشتم. الهام بخش و فراموش نشدنی همه در یک نفس. خوشحال است، اما همچنین فکر تحریک کننده است. این تنظیم در زمینه اسپانیا آغاز می شود اما در نهایت به سفر به سانتیاگو سفر می کند و از طریق آفریقا به نمایش درآمده و مناظر و منازعات ناشی از مکان های آنها بسیار جذاب است. به ندرت كلاسیكهایی كه خارج از ایالات متحده یا انگلیس قرار دارند، خوانده می شود كه من باید بیشتر آنها را دنبال كنم و این كار با شخصیت های پشتیبانی اسلامی بسیار لذت بخش بود. من در میان این کتاب ناامید کننده بودم، زیرا به نظر می رسید تقریبا در پیام آن حمله می کرد. گفتگو بسیار شفاف است و این کتاب دقیقا همان چیزی است که به معنای استعاره یا گرانبهائی است که به هیچ وجه بدون هیچ استعاره ای وجود دارد، که من در ابتدا فکر کردم لکه دار بود. با این وجود، هرچه بیشتر بخوانم، بیشتر متوجه شدم که چگونه یک تاکتیک جالب است. این خوانش تقریبا مانند \"شاهزاده کوچکی\" یا یک کتاب کودک است که در آن اخلاقی به شما در یک بسته پیچیده با کمان تحویل داده می شود. این پیام را به جلو ارائه می دهد، اما به نظر می رسد خواننده فضای کافی برای تعیین اینکه چگونه می خواهد این پیام را جذب کند. درخشان آن است. سانتیاگو شخصیت اصلی جذاب است که فکر می کنم هر کسی می تواند به آن ارتباط داشته باشد. این کتاب واقعا بی رحم است، زیرا درباره قلب و سرنوشت زندگی شما پیروی می کند و اگرچه این کتاب در بحث های مربوط به دین و نحوه ی نقش خدا در آن نقش دارد، اما در تفسیر آن بسیار ذهنی است. اسلام و کاتولیک هر دو در این داستان به تصویر کشیده شده است، اما حتی به عنوان یک بی ایمان، من توانستم قصدی را که کوئلیو در پیش گرفته بود به رسمیت بشناسد: غلبه بر موانعی که مانع تماس شخصی شما هستند. (صادقانه، این کل کتاب خیلی مقبول است). حالا که من به طور مؤثر به یک استاد فلسفه تبدیل شدم، متوقف خواهم شد. اما من واقعا از این داستان لذت بردم. اگر طرفدار لغات (که یک کلمه است؟) در کلاسیک نیستید، پس من این را می گیرم، اما تصاویر و تنظیمات آن خیلی شسته و رفته است که من دیگر کسی را می کشم تا بتوانم آن را از کتاب فروشی مورد استفاده قرار دهم. اگر چیزی کمتر از 200 صفحه است، پس فقط برای آن بروید.

مشاهده لینک اصلی
من به رمان احترام می گذارم، اما باید بگویم که فقدان عناصر خارق العاده، مانند آنهایی از میلراد پاوییک یا حتی گابریل گارسیا مارکز، خوب ... من منتظر آن بودم. من فکر می کردم که اوج لحظات کمی بود. برای یک بار، (pseudo) deus ex machina همه چیز نیست که ... برجسته است. این در واقع یک کتاب کمک به خود است، و آن چشم هایم را باز کرد و آمپر؛ به شدت خلق و خوی من را تغییر داد. موفقیت آقای کوئلو، موفقیت! بیشتر انتظار داشتم؟ بله، سوری ناامید شدم؟ خیر من باید اعتراف کنم هر چند که بعدا دوستش داشتمVeronika تصمیم می گیرد به مرگ @ بهتر، اما، به خوبی، این بدیهی است که فقط من.

مشاهده لینک اصلی
من آن را از طریق چند صفحه ساخته شده قبل از پرتاب آن را در سراسر اتاق. سپس آن را برداشتم، چند صفحه دیگر را از بین برد و آن را در سطل زباله انداختم. سپس مغز، چشم ها و انگشتانم را با سفید کننده شستم. متعلق به چیزهایی مانند راز در عمیق ترین عمق کتاب جهنم.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب کیمیاگر


#ادبیات اقتباسی - #داستان فانتزی - #داستان فلسفی - #ادبیات معاصر - #دهه 1980 میلادی - #پرفروش های ایران کتاب - #پرفروش ترین کتاب ها - #کتاب هایی که به بیشترین زبان های دنیا ترجمه شده اند - #ادبیات برزیل -
#انتشارات فرزان روز - #پائولو کوئیلو - #دل آرا قهرمان
کتاب های مرتبط با - کتاب کیمیاگر


 کتاب پوست انداختن
 کتاب عشق و سایر اهریمنان
 کتاب چهار میثاق
 کتاب پدرو پارامو
 کتاب رد گم
 کتاب کیمیاگر