معرفی کتاب گرینگوی پیر

اثر کارلوس فوئنتس از انتشارات ماهی - مترجم: عبدالله کوثری-بهترین کتاب های نویسندگان آمریکای جنوبی

در طول سالهای مبارزات شدید انقلابی در مکزیک، یک نویسنده آمریکایی قدیمی آمریکایی از مرز جنوبی کشورش عبور می کند تا در سرتاسر دوران تاریخ، ممکن است سرنوشتی را جستجو کند. او یک مرد ناامیدی تلخ و شک و تردید است. فساد و غم و اندوه، ناپایداری و غم و اندوه امور انسانی را می داند. هدف او ملاقات در مکزیک با Pancho ویلا، چریکی افسانه ای است. با این حال، زندگی برای این مرد عجیب و پیچیده، صفات شدید وحشتناک، دوره های غیر منتظره دیگر را خواهد گرفت. Gringo viejo، novlea جلسات و اختلافات شخصی (و ملی)، برآوردهای احتمالی یک مقصد قابل توجه و حرکتی آمریکای شمالی است؛ تعداد صفحات تعداد علامت های علامت را نشان می دهد. در آنها گهگاه هیجان زده می شود که همه چیز را نجات می دهد؛ بارها دلایل تاریکی برای قدرت و زمین است.


خرید کتاب گرینگوی پیر
جستجوی کتاب گرینگوی پیر در گودریدز

معرفی کتاب گرینگوی پیر از نگاه کاربران
در مورد نویسندگان با یک@@@@@@@@@@@@@@@ به عنوان مثال، مردم از یک Himingway می گویند، @ او با دیک خود می نویسد @ معمولا این بدان معنی است که تمرکز زیادی روی زیبایی مردانه، شجاعت مردان، به دست آوردن یک شریک جنسی جدید زن به عنوان یک اثر تحول آمیز برای خط داستان وجود دارد در واقع اغلب تنها چیزی که خانم عزیز می تواند انجام دهد، به غیر از خدمت به عنوان مردانه خود را آینه برای preening، باز کردن آن پاها و معرفی تنها پیچ و تاب و پیچیده است که شمارش. زنان اغلب کتاب هایی مانند این را بنویسند، همانطور که شوهرم ازchick lit @ خجالت می کشد، نه به عنوان او می گوید تمام داستان توسط زنان، بلکه کسانی که به شدت به زن متعهد است که به عنوان خواهر با هم به سفت شدن در یکدیگر cupsm چای و یک کاراکتر مرد ورزی کارتونی را شکست دهید. در حالی که چنین کتاب هایی می توانند الگو باشند، به دست یک نویسنده ماهر زندگی جدید اغلب به سرزمین خسته نفس می کشد. چنین موردی با این کتاب، یکی از کارهای اولیه کارلوس فوئنتز است. آقای Fuentes مطمئنا همینگوئیسک است، اما او چیزی بیشتر برای گفتن و برخی از پیچ و تاب های جالب دارد. او با ناپدید شدن Ambrose Bierce به مکزیک شروع می شود و آن را به عنوان Bierce با استفاده از مکزیک برای نوع خودکشی کمک می کند. بیورس به طور کلی در ارتش پنچو ویلز به طور داستانی نزدیک می شود و می گوید که او با آنها یا از طریق آنها می میرد. در یک فصل آنها را از خانه ژنرال کودکی آزاد می کنند، ملاقات با یک معلم مدرسه ای زیبا در آمریکا. او به وضوح به عنوان پیچ متالیک @ این سبک مشخص شده است، جالب است که هرچند، او داستان خودش را دارد ... و این چیزی جز ماریا همیشه در رنج مندی در همینگوی نیست. این خانم اسرار خودش را دارد از جمله یک مرده کاملا مرده، پدر مرده، تمایل به داشتن مسئولیت پذیری و اشتیاق شایسته ای برای فداکاری است. آقای فوئنتس کتاب را با ایده ها و عناصر طرح می کند که نه تنها استعمار اسپانیا را در مکزیک، بلکه سرزمین های امریکایی در مکزیک و کوبا افزایش می دهد. جنگ داخلی اغلب اشاره دارد، آن را ازlittle war @ در اینجا خالی می کند، این فقط کمی از El Norte است. من آرزو می کنم که تم ها در زمان هایی به طرز کارآمد و دلیرانه معرفی شده باشند، اما در کتاب نیز بسیار خوب نوشته شده است. من دوست دارم آنچه در مرز ایالات متحده مکزیک می گوید ... @ آن مرز نیست، آن زخم است. @ در پایان وقتی شخصیت زن دوباره از مرز به آمریکا می آید و توسط خبرنگاران در مورد شهادت به کنگره خواسته می شود آنها می توانند به مکزیک، دموکراسی و عدالت را آموزش دهند، او به بهترین و واضح ترین بیانیه ای درباره رابطه بین دو کشور داده می شود. من نمی خواهم ما را به مکزیک بپیوندیم، من می خواهم ما را یاد بگیریم که با مکزیک زندگی کنیم. @ آقای فوئنتس ، که در سال 2012 فوت کرد، یک کتاب درباره ولد مپالر را که خیلی زود قبل از او فوت کرد، نوشت. من علاقه مند به دیدن آنچه که او با شخصیت انجام داد.

مشاهده لینک اصلی
کارلوس Fuentesâ € ™ ثانیه قدیمی گرینگو یک روزنامه نگار و نویسنده جزئی است که به مکزیک در سال 1913 می رسد و با ارتش Pancho Villaâ € ™ ثانیه با هدف خودکشی توسط انقلاب مکزیک. او بر Ambrose Bierce مدل شده است، که ممکن است در چنین شرایطی خود را از بین برده است. اما ما نمی توانیم آن را تأیید کنیم زیرا او از بین رفته است، بنابراین نویسندگان مانند Fuentes برای پر کردن شکاف های داستان با افسانه طبیعی نیستند بر خلاف آهنگسازانی که سعی کرده اند برای رفع احتمالی موتزارت به پایان برسند. قدیمی گرینگو با توجه به رمز و راز غیرقابل حل است که در آن «ممکن است رخ داده باشد» به عنوان یک جایگزین زیبایی شناختی برای «ناشناخته» اتفاق افتاده است، اما این رمز و راز از فوئنتس تنها نگرانی است . در حقیقت، بیشتر قسمت های این رمان به ارتباط جنسی مربوط می شود که معلم آمریکایی هریت وینسلو با آنکه Tomás Arroyo به طور کامل شورش می کند برای حفظ امنیت Bierce، هنگامی که روشن می شود که Bierce - یک شخصیت پدرانه برای هریت \" به Arroyoâ € ™ قدرت چالش برانگیز است. شخصیت ها بسیاری از این ارتباط ها را به رخدادهای تروماتیک که آنها را تعریف می کند و روابط آنها با میهن خودشان را می گذرانند، می بردند و بسیاری از فلسفه های مربوط به رابطه جنسی، والدین سوءاستفاده، تپه ای ادیپ، انبار ترسناک و دیگر روانکاو مامبو . بنابراین شما می بینید، مایه تاسف است. این به این معنا نیست که من احساس می کنم با یک عنوان و پشت جلد غافلگیر شده امیدوار است یک داستان در مورد Bierce - آن را به سختی منصفانه به زور نویسنده به مطابقت با تمام انتظارات خود را \"، اما به جای آن، به دلیل Iâ € ™ D امیدوار بود نویسنده از Fuentesâ € ™ قد بلند شده بود پدی Chayefsky € ™ ¬ لاستیک لاستیک دیکه: â € œSomeone یک بار او لاستیک ducky دور از او بود، و در نتیجه، که او قاتل deranged. Bierce متخصص در داستان های کوتاه، شعر و ادبیات، بنابراین برای Fuentes مناسب برای کار در یک روش محاسبه ناسازگار و نامحسوس، و برخی از رویکرد روحانی روشنگری در روابط اجتماعی و سیاسی بین ایالات متحده و مکزیک، و همچنین بین انسان وجود دارد بدن و چشم انداز آن، و لینک های کنجکاوی Bierce به WR Hearst. این یک رمان درباره جایگزینی اسطوره تاریخ است، جایگزینی برای والدین و کودکان بیولوژیک، رژیم های جدید برای سالمندان، تبلیغات در واقع، فرهنگ دهان و دندان برای زبان نوشته شده است. همه قابل تغییر است انگیزه شناختی برای جابجایی و زخمهای ما، طبیعی و قوی است. هنگامی که فوئنتس با روان شناسی معمولی فروید روبرو می شود، برای رسیدن به این هدف، وحشت زده می شود، اما زمانی که او مبادلات دائمی مردم و قلمرو را بین ملت خود و همسایه شمالی امپریالیست خود تشریح می کند و زمانی که او در حال رسیدن به قلب و روح رمز و راز Ambrose Bierce، لحظات عمیق فراوانی وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
فقط چیزی برای کمک به غذا در آن زمان نداشتم ....

مشاهده لینک اصلی
داستان کوتاهی که بر اساس تخیل وحشی در یک دوره کوتاه مدت زمان واقعی بود، زمانیکه بیسر در مکزیک ناپدید شد و هرگز پیدا نشد و فعالیت های او و فعالیت های آن شناخته نمی شد. بنابراین این نتیجه ماندگار است که Fuentes قصد دارد اقداماتی را انجام دهد که در اقدامات Pancho Villa در شمال مکزیک قرار دارد. سخن گفتن واقعا من را جذب نمی کند، بنابراین چهار ستاره، اگر چه کیفیت نوشتن ادعا می گوید @ خوب @ از یک نویسنده بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان یکی از بزرگترین کار کارلوس Fuentesâ € ™ ثانیه بزرگترین آثار، قدیمی گرینگو داستان می گوید از Ambrose Bierce، نویسنده آمریکایی، سرباز و روزنامه نگار، و از آخرین روزهای اسرار آمیز او در مکزیک در سرتاسر سرزمین پانچو ویلا، به ویژه در دیدار او با ژنرال تامس آرریو، زندگی می کند. در نهایت، ناسازگاری دو کشور (و یا متناقضی بودن آنها) ادعا می کند که هر دو مردان، در یک رمان است که بیشتر در مورد تاریخ غم انگیز دو فرهنگ در جنگ است. یکی از بازنگری از این نوشته است: - این یک کتاب کوتاه است، اما ممکن است جنگ و صلح نیز بر اساس اینکه چقدر طول کشید تا آن را بخوانم، شاید به این دلیل که شعر آن بیشتر شبیه شعر نوشته شده است، من را مجبور به کم کردن سرعت، خواندن دوباره، خواندن زبان و معنی آن را بپرس در اینجا بیشتر از این است که من احتمالا حتی تشخیص دهم. مرگ، زندگی، عشق، مرزهای ملی، آنچه که به معنای یک پدر و مادر یا یک دختر یا پسر، جنس، شأن، روابط انسانی واقعی، زمان، فقر، قدرت، هویت است. و هیچ کدام از آنها به رنگ سیاه و سفید نیست. نه، هیچ پاسخ واقعی وجود ندارد و گاه خواننده واقعا ممكن است به خاطر تعجب آنچه واقعا اتفاق می افتد متهم شود، روایت خیلی ذهنی است. با این حال به نظر می رسد که عدم قطعیت به نزدیک شدن به هر ظاهر حقیقی واقعی نزدیک تر از ادعاهای جسورانه و خاص در سیاه و سفید می شود.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** کارلوس فوئنتز، نویسنده مشهور مکزیکی، داستانی را درباره ناپدید شدن نویسنده آمریکایی Ambrose Bierce در دوران انقلاب مکزیکی در اوایل دهه 1900، می پذیرد. بعضی ها معتقدند که بیرس در شمال مکزیک درگذشت و انقلاب را برای یک روزنامه آمریکایی سپری کرد. دیگران معتقدند که او هرگز به مکزیک نرسید و در ایالات متحده درگذشت. جسدش هیچ وقت پیدا نشد. در رمان فوئنتس، بیورس آن را به مکزیک تبدیل کرد، اما هرگز قصد نداشت در مورد انقلاب بنویسد و در یکی از پناهگاههای پنچو ویسا در چیهواوا کشته شد. این رمان پیچیده است و من باور دارم که تفاوت های گذار و فرهنگی بین آمریکایی ها و مکزیکی ها، این کتاب را برای چندین فصل درک نمی کند. اگر چه این کتاب یک رمان مدرن است (نوشته شده در سال 1985) لایه های لایه ای از معانی وجود دارد. هر شخصیت در برخی موارد در کتاب، شخص دیگری را نشان می دهد. هیچ کس نمی تواند از تاریخ سرزمین های خود فرار کند (به این معنا از یک رمان روسی به آن یاد می کند) و بحث جدی در مورد اینکه آیا مرگ بخشی از زندگی است یا اگر یک رویداد جداگانه باشد وجود دارد. (من واقعا هیچ وقت موضع گیری در مورد این یکی - به عنوان نوعی آمریکایی از من، با زندگی و جوانان و نه با مرگ بسیار متمرکز شده است.) علاوه بر اینکه در مورد مرگ Bierces، رمان در مورد یک مثلث عاشقانه به معنای بزرگتر است Bierce، Pancho Villas مرد و یک معلم آمریکایی که توسط یک hacienda در مکزیک استخدام شده است. این سال 100 ساله انقلاب مکزیک است و این کتاب یادآور خوبی از حوادث است که مردم را به آغوش کشید و یک دهم جمعیت آن کشور را کشت. این همچنین چشم انداز خوبی از منتقدان مختلف آمریکایی انقلاب، منتقدان تاریخی را از دست می دهد.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب گرینگوی پیر


#ادبیات اقتباسی - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات مدرن - #ادبیات مکزیک - #دهه 1960 میلادی - #جایزه ی IILA -
#انتشارات ماهی - #کارلوس فوئنتس - #عبدالله کوثری
کتاب های مرتبط با - کتاب گرینگوی پیر


 کتاب چهار میثاق
 کتاب پدرو پارامو
 کتاب دعا برای ربوده شدگان
 کتاب گرینگوی پیر
 کتاب رد گم
 کتاب 2666